Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok. Reggelente...

23 hetes vagyok. Reggelente az ujjaim bedagadnak egy kicsit, és sokszor elzsibbadnak, de csak a bal kezemen (ezen az oldalon szoktam aludni) ). egy-két napja az ujjizületeim is fájnak. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de én már hosszú hetek óta. A vizesedés okozza ezt. Próbáld meg a sótlan, fűszertelen étkezést, mert ha erősödik a vizesedés (ödéma) az komoly gondokat okoz.

Nekem napközben is sokszor zsibbad a kezem, estére meg a lábaim is dagadtabbak, mint általában.

(35 hetes)

2009. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót az se hogy a bal oldaladon alszol,mert azon az oldalon van a szived és így nem jó a vérkeringésed.Én is zsibbadok és még szédülök is ha néha úgy alszok.Próbálj meg áttérni a jobbos alvásra,vagy hanyat,de úgy hogy legyél fölpolcolva rendesen.29 hetes Boldog babavárást
2009. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vizesedés lehet úgy is, hogy csak a ujjaim dagadnak meg reggelre, napközben lemegy, a bokámon meg sehol máshol nincs dagadás (meg az az ujjnyom)? És amúgy sótlanul eszem, meg fűszermentesen. Nálam az alvás úgy van, hogy mikor hogy jó a babáknak, mivel hárman vannak. Nem olyan egyszerű megtalálni azt a pozíciót, ami mind a négyünknek megfelel. Aki bal oldalon van, ő egy kicsit lentebb van, ezért tudok azon az oldalamon könnyebben elaludni. A vizesedésre még: vékony is vagyok, eddig úgy gondoltam, ha vizesedek, akkor azt látni is fogom, ennek semmi köze hozzá?
2009. márc. 29. 17:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Még egy kérdés: ha a vérnyomásom 110/60-70 körül van, a vizeletemet két hete nézte a védőnő, rendben volt,akkor ha most vizesedem is, nem lehet toxémia, ugye?
2009. márc. 29. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!