Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A stressz okozhat szívritmusza...

A stressz okozhat szívritmuszavart? Mit lehet terhesség alatt használni, amii segít kicsit ellazulni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Okozhat ám!Én terhesség elött is szedtem Magne B6 pont erre és a párom is! De az agykontroll még sokat segíthet!!
2009. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Okozhat a stressz szívritmuszavart, de nem ártana utána járni nincs-e baj mögötte. Nekem is van és kivizsgáltatom magam nem szeretném ha baj lenne. Nekem Pipolphen drazsét ajánlottak, hogy ezt szokták kismamáknak,de én nem szedem. 30 hetes kismama
2009. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,a Pipolhenről már én is hallottam.Alapjában véve gyógyszer ellenes vagyok,ezért inkább gyógynövényre gondoltam,csak nem tudom,melyiket lehet terhesség alatt?Voltam már emiatt kivizsgáláson pár éve,akkor nem mutatott ki szervi okot a vizsgálat,de most megint előjött és annyira stresszes vagyok mostanában.
2009. márc. 29. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A citromfűtea nagyon jó nyugtató hatású, és a Sedatif PC homeós szopogatós bogyó is bevált nekem.
2009. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp most olvastam,hogy a citromfű teát sem javasolják a terhesség alatt,pedig én is úgy tudtam,hogy lehet.A Sedatif Pc-vel meg az a agondom,hogy rengeteg szénhidrát van benne és én diabéteszes vagyok.
2009. márc. 29. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen okozhat.Pipolphen drazsét nyugodtan szedheted a terhesség alatt, nem ártalmas a babára.
2009. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!