Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még pici terhes vagyok, és...

Edus83 kérdése:

Még pici terhes vagyok, és első baba lesz a melleimen nagy erek jöttek ki ez normális?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ÉN IS AMIKOR TERHES LETTEM,(NEKEM IS EZ VOLT AZ ELSŐ BABÁM)AKKOR KIJÖTTEK AZ EREK A CICIMEN.NE AGGÓDJ,SZERINTEM EZ NORMÁLIS DOLOG.LEHET ÍGY KÉSZÜL FEL A TEJCSI TERMELÉSRE...ÉN JANUÁR 9.-ÉN SZÜLTEM,ÉS ELÉG SOK TEJCSIM VAN MÉG MINDÉG...AZT NEM TOM AZÉRT VAN- E MERT ERES VOLT A SZISZIM...DE KITUDJA :) BOLDOG BABAVÁRÁST!!!
2009. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Persze ez szinte mindenkinél van! NA meg ha fehérebb a bőrőd még jobban látszik! Nekem nagyon:)!
2009. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:))!!
2009. márc. 29. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igen normális.Lesz még a lábaidon is meg a hasadon is.Ha fájna valamelyik kérdezd meg az orvost a rutascorbinrol.Én is azt szedem!
2009. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!