Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hét körüli kismamik miket...

23 hét körüli kismamik miket vettetek idáig?

Figyelt kérdés
van olyan dolog amit csak a szülés után fogtok vagy mindent megvesztek elöre?
2011. júl. 8. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, a babának már mindent megvettem, be van rendezve a szobája is. Már csak magamnak kell megvenni a dolgokat a szülőszobára.
2011. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ugyan már megszültem,de ennyi idős terhesen nem vettem semmit. A 30.ik hét után kezdtem el vásárolni,de babakocsi csak a gyerek 2hetes korában lett.
2011. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 sumergo ***** válasza:

Még semmit nem vettünk. Egyelőre a listát írogatom, ami mindenképp kell, azt megvesszük előre, ami nem sürgős, azt majd csak szülés után.


22+4 hkm

2011. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is szültem már, de a 25. hét után, szépen lassan vásárolgattam, így szülésre minden megvolt, ami feltétlenül szükséges.
2011. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, még semmit nem vettem, de már nézelődöm babaholmikat pár hete.
2011. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, a harmadik babával. Az első kettő kinőtt holmijait lehoztam a padlásról, átválogattam, megnéztem mit kell esetleg venni, megnéztem minden megvan-e a babakocsihoz (nem találom az esővédő fóliát), és amit venni kell (nem sok ilyen van) azokat nézegetem teszveszen, vaterán. Egyelőre ennyit csináltam.
2011. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát én vásárolgatok de semmi nagyobb dolog még nincs meg de szerintem lassan beszerezzük a dolgokat remélem
2011. júl. 8. 20:14
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia mi 23+4 hetesek vagyunk, eddig mi sem vettünk semmit, a ruhákat kapjuk, majdnem h semmit nem kell neki venni, vásárolgatni majd olyan 25-től szeretnék neki látni, igaz nem sok van már addig az elképzelések megvannak h miket szeretnénk.

Boldog babavárást mindenkinek

2011. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én ma vagyok 23+1, egy rakat ruhát kaptunk idáig, plusz nem bírtam kihagyni, hogy ne lepjem meg apát két rózsaszín cumival és egy cuclisüveggel, mikor kiderült, hogy kislányunk lesz :)Ezen kívül, ami megvan még:

- 1 db bölcsőpárna - kaptuk

- Angelsounds szívhang hallgató

- Babakocsi - ezt is kaptuk


Minden másra szépen komótosan gyűjtögetünk, épp ma tettem le dugiba a kiságy árát :)

2011. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a 20. héttől kezdtem el vásárolgatni. Ma töltöttem a 26. hetet és szinte már minden megvana babának. Nekem is már csak a kórházi csomagot kell megvenni. Nehezen megy már most a séta, sokszor keményedek menés közben, úgyhogy örülök, hogy már most végeztem mindennel. Mondjuk a babakocsi még Mo-n van (külföldön élek) azt még ki kell ide hozatnom, a kiságy sincs még összerakva. Ezek mind ráérnek később is. Úgyis a 36. hétig dolgozni fogok.
2011. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!