Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hetes kismamik hogy...

12. hetes kismamik hogy vagytok? Aki tulvan már a 12. ultrahangon mit látott, mitől lett okosabb?

Figyelt kérdés
én holnap megyek a 12.hetire..mellette 1hete insulinos lettem..
2011. júl. 11. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok ezen, nagy élmény volt,annak ellenére,hogy abban az időszakban szinte egyfolytában hánytam, úgyhogy 2szer bent is tartottak kórházban. Amúgy már 10hetesen gyönyörűen lehetett látni a kis kezeit lábait,ahogy rugdos, nem cseréltem volna el semmi másra azt a látványt :)
2011. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én szerdán megyek a 12heti uh-ra. Elég hányingeres és hányós vagyok. Kb. hetente 3szor ált.ban reggel vagy esténként szokott rámjönni. 6 hetesen és 8 hetesen olyan hányingerem volt, ami jópár napig eltartott, hogy semmi nem ment le a torkomon, amit letuszkoltam pl. egy joghurt, ki is jött. A B6se segített. Aztán enyhültek a tünetek.Tűrhetőek lettek... Viszont tegnap este óta megint olyan rosszul vagyok mint akkor, pedig már azt hittem az a nagy rosszullét már nem jön vissza. Egész este nem aludtam, egyfolytában a wcre jártam hányni.Epét is hánytam:-( Azért próbálok sok folyadékot bevinni, hogy ezzel pótoljam,ha már a kaja nem magy. Meddig tart ez a rosszullét? És mért jött vissza? Talán most tetőzik a szervezetemben a hcg?Amúgy nagyon fáradékony is vagyok, de az még a legkevesebb ezek mellett, de most még aludni se tudok....:S

2011. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megírnád honap, hogy milyen eredményeket kaptál? Ha gondolod én is leírom szerdán. Az előző voltam.
2011. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is holnap megyek a 12 heti uh-ra. Nekem az elsőnél megmondták a nemét! :) De most nem fogják szerintem mert másik dokihoz járok és azt mondta ilyenkor még nem látszik. Pedig én tudom, hogy látszik de nem szokták megmondani mert még talán nem biztos. Azért holnap rákérdezek. De mindegy is csak egészséges legyen. De tényleg...
2011. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ja, és már híztam 5 kg-t. Gyomorégős vagyok sajnos.
2011. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is van abban valami, hogy lehet látni a nemét, csak szerintem még nagyon bizonytalan, ezért inkább nem mondják. Én múlt héten voltam, akkor 11 hetes voltam és azt mondta a doki lát vmi gyanusat a lába közt, mutatta is azt a fényes pontot, ami kisfiú gyanús, de azt is mondta, h még ne éljük ebbe magunkat, csak nekünk mondja zárójelben. Szerdán a 12.hetin már lehet többet tudunk! Kedves előző! Megírnád majd te is, hogy mi volt az uh-n?!
2011. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, jobbulást a hányosoknak, hálisten és nem hánytam és hányingerem is most már elég ritkán vannak, viszont kb 10.hétig folyamatosan voltak..természetesen megmondom hogy mi volt, nekem nagy élmény lesz mert még egyszer sem láttam a monitort 3szor voltam eddig ultrahangon, de most korházban nézik és ott lesz nekem is monitor..és képet is fogok kérni mert még az sincs...izgulok és egyben nagyon várom, 10hétig insulinm nélkül hordtam a picit remélem ennek nem lesz semmi következménye..holnap irok:)
2011. júl. 11. 16:14
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze, megírom mi volt.
2011. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Végeztem is, 60mm, tarkóredő 1,4mm és orrcsont látható. Ennyit tudtam meg. Nemét meg sem kérdeztem mert elég sietős volt.
2011. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad, holnap én is megyek, és megírom mi volt! Amúgy pontosan mennyi idős terhes vagy? Mármint hétre plusz napra gondolok. azt tudom, hogy 12. heti uh, jajj de remélem tudod hogy értem...:-)
2011. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!