Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hét pici rózsaszinű folyás...

6. hét pici rózsaszinű folyás és utánna pici barna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
előző terhességem is igy ért véget, csak az a 9. hét végén, de elhalt volt a magzat. tegnap voltam dokinál, óvatosan vizsgált, azt mondta minden ok, ne izguljak, várjunk nyugodtan a 10. hétig, csak akkor menjek vissza, addig élvezzem a nyugodt terhességet. Most meg ez van. tapasztalatokat várok, nagyon félek :(
2011. júl. 12. 12:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*helyett
2011. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
arra talán nem is mondott semmit. nem tudom, teljesen ki voltam akadva. köszi a drukkot.
2011. júl. 12. 16:20
 13/18 anonim ***** válasza:
Én szorítok érted,hogy minden rendben legyen!!
2011. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 sumergo ***** válasza:

A ciszta miatt ne aggódj, nekem is volt(lehet van is még), azt mondta a doki majd felszívódik a terhesség folyamán, nem kell foglalkoznunk vele.

Remélem a babával minden rendben lesz!

2011. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
a cisztát ő is mondta, hogy még a sárgatest is növelheti, ne aggódjak. csak nem tudom mit kezdjek azzal a 1,5 hetes eltolódással! bárhogy számolom legkevesebb 5 hetesnek kell lennie és ez aggaszt a legjobban. végtelennek tűnik az a 2-3 nap. És még az is fontos, hogy most múltam el 40 éves, nem maradt sok időm, már ez volt az utolsó próbálkozás, ha ez elmúlik baba nélkül nem lesz több. és ez keserit el a legjobban! mert most kicsikarhatnék egy igéretet a férjemből, de az már nem lenne őszinte, aggódnak értem nagyon a gyerekeim is , tehát már nem szeretnék, ha újra próbálkoznánk. amúgy ha az előző babám megszülethetett volna a számitások alapján ma lenne 1 éves :(
2011. júl. 12. 18:34
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy az a 1-2 hét eltérés. Főleg, ha nem 28 napos tankönyvi ciklusaid voltak... nekem a két kisebbik (a legkisebb még pocakban :) ) gyerekemnél is volt több, mint egy hét eltérés, a kiírást is eltolták a 12. heti uh alapján. Drukkolok nagyon!
2011. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

a francba, amikor 19 és 21 évesen voltam babás a gyermekeimmel bele sem gondoltam volna, hogy ennyi feneség elérhet :) akkor csak örülgettem és hiztam és megszülettek, nevelgettük és felnőttek mára mindketten. Mára a lányom intézi a dokikat, a fiam és barátnője meg simogatja a hátamat és vigasztalnak :) ez egy nagyon tudathasadásos állapot, mert másnak ennyi sem adatott meg, én meg itt reszketek egy kisbabóért. ja a férj még mindig ugyanaz :) arról nem is beszélve, hogy teganap még én vigasztalatam másokat, akiknek nem jött össze megint a baba, ma meg itt irogatok, és hajtom a perceket, hogy történjen már végre valami. Köszike a támogatásotokat, mindenképpen irok még, h. mi van.

akinek van kedve és számolgat velem: a doki kérdezte mikor volt az 1. + teszt. akkor nem tudtam pontosan megmondani zavaromban, de most megnéztem. 2,5 - 3 hetesen már mutathatta a teszt? itt a "dokumentáció": [link]

2011. júl. 12. 19:56
 18/18 A kérdező kommentje:
... vége... tegnap spontán vetélés...
2011. júl. 15. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!