Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik terhességem 27....

Harmadik terhességem 27. hétben jár. Elméletileg veszélyeztetett terhes vagyok, de azért naponta megsétálom magam és nem érzem rosszul magam utána, esetleg megkeményedik a hasam. Mennyi sétát engedhetek meg magamnak?

Figyelt kérdés
Az első két terhességet elveszítettem, az elsőt 1o hetesen, a másodikat 13 hetesen.
2008. szept. 10. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én nem vagyok veszélyeztetett,és nekem azt mondta a védőnő,hogy napi fél óra séta mindenképpen kell.Azt nem írtad,hogy mi okból vagy veszélyeztetett,de ha a doki nem írt elő szigorú fekvést,akkor szerintem amíg nem érzed kellemetlennek,addig nyugodtan sétálj,de ha kicsit is rosszul érzed magad,akkor azonnal pihenj le!A keményedés sem jó!De viszont egy kis mozgás meg mindenkinek kell,főleg terhesen!

Minden jót,és vigyázz magatokra!

Üdv:38 hetes kismama

2008. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is veszélyeztetettként kezdtem a terhességem, de már rég fel vagyok oldva a tiltások alól, mert semmi probléma sincs. (kopp-kopp-kopp). Van esetleg valami panaszod? Vagy a vetélések miatt lettél veszélyeztetett?
2008. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A vetélések miatt lettem veszélyeztetett, a leírtakon kívül nincs egyéb panaszom. Rugdosodunk, játszunk, sőt az ultrahangon egy héttel nagyobbnak is látszik az én kicsi fiam. Köszi mindenkinek a választ, hasznos volt!
2008. szept. 10. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!