Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős rövidlátó vagyok. Hova...

Erős rövidlátó vagyok. Hova menjek szemészeti vizsgálatra (Bp), ahol ALAPOS vizsgálat után adnak szakvéleményt, szülhetek-e normál úton? Aki volt már ilyenen, milyen vizsgálatra kell számítanom?

Figyelt kérdés
Az első terhességem előtt csak beballagtam a szemészetre, doki csak bevilágított a szemembe, és kiadta a papírt. Meg is szültem hüvelyi úton. De most voltam kontaktlencsét venni, és az optometrista csaj rám hozta a frászt, azt mondta, hogy ezt ilyen "belenézős" vizsgálat nem ér semmit, szemnyomást kéne mérni, stb. Szóval lehet, hogy csak mázlim volt, hogy nem történt baj a szülés közben.
2009. márc. 31. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szemészeten dolgozom.Hány dioptriás a szemüveged?

2009. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma voltam éppen emiatt szemészeten Szfváron. Az én szemeim -7,5-ösök én is kontaktlencsét használok. Az optikusom nem nézett semmit, mert már 1 ideje ismeri a szemeimet. Ő nem adhatott szakvéleményt emiatt kellett a szemész orvos. Azt mondta ha más baj nem jön közbe szülhetek simán. Optikusom ad kontaktlencsét a szüléshez.

20+2 hetes kismami(első babás)

2009. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem az egyik ismerősömnek volt ilyen problémája, azóta 3 gyereke van. Holnapra megtudom, hogy Ő kihez járt, és hova, illetve hátha van valami jó ötlete, tapasztalata.

További szép napot B

2009. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy??? Tudott segíteni a doki??? Minden rendben van???
2009. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, de én kérdezni szeretnék, mert nekem is ugyanez a problémám. Sikerült találnod egy jó szemészt? Ha igen, megtennéd, hogy megírod a részleteket? (neve, helyszín, rendelés, ár, stb.) Nagyon sokat segítenél! Köszi szépen! Megszületett már a Pici? Minden rendben volt?
2009. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!