Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti megvennétek ezt...

Kismamák! Ti megvennétek ezt a kocsit, ha kisfiút várnátok?

Figyelt kérdés

[link]


nagyon tetszik, az ára is jó csak a virágok miatt aggódom.

Ti mit gondoltok?


2009. ápr. 1. 10:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem tök jól néz ki és tök aranyos ez a babakocsi:D!

Ha tetszik akkor vedd meg:)!

Boldog babavárást!


33 hetes kismama

2009. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nagyon szép a babakocsi. Én is megvenném a fiamnak és az ára is nagyon jó.
2009. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Különben ez az oldal elég jó. Olvastam mások tapaztalatait és azt írták, hogy meg voltak elégedve az innen rendelt termékekkel. Amúgy lila színben (minta nélkül) láttam pesten, kipróbáltam és bár nem bolygósíthatóak a kerekei de nekünk így is megfelelő!
2009. ápr. 1. 11:08
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tökéletes ez a kocsi kisfiúnak is! Helyesek rajta a virágok! Mi piros-fekete színű kocsit vettünk, mert bár most kisfiú, de szeretnénk még egy babát és ha az kislány, akkor ez a kocsi neki is jó lesz. :)

Amúgy a tikotiko.hu tényleg nagyon jó! Mi is onnan rendeltük meg a kiságyat és a kókuszmatracot. Árban nagyon szuper! És szerintem a termékek is jók!

2009. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

En kulfoldon elek es en meg ezt veszem meg fiunak es ez is viragos. :) Szerintem meg lanyosabb mint a tied. Nekem az volt a lenyeg, hgoy velem szemben uljon a baba amikor tolom mikor mar nagyobb is. Szerintem ha tetszik vedd meg!!!


[link]

2009. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is itt néztem a kocsikat és én is ezt szemeltem ki, bár én még nem tudom fiú lesz-e vagy lány, de nekem ez kell:)

Szerintem válaszd csak nyugodtan:)

2009. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megveheted a fiadnak nagyon szuper, szerintem lánynak is jó lenne. Igy majd ha lesz még baba és lány lesz nyugodtan örökölheti.
2009. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi is onnan rendeltük. :) Bár még nem érkezett meg,hiszen kiválasztottunk olyan színt,amire legalább 1hónapot kell várni. Ugyan ilyen,csak a miénk fekete-piros (virágokkal). Kislányunk lesz,de ha a következő fiú lesz,ugyanúgy bele fogom ültetni. :)
2009. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű
2009. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!