Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismamák! Hogy bírjáto...

5 hetes kismamák! Hogy bírjátok még ki 2 hétig? Vagy voltatok már orvosnál? Mit láttatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem 5 hetes, hanem 28 hetes kismama vagyok, de amikor pozitív lett a tesztem, azonnal orvoshoz mentem. 6 hetes volt akkor a pici és már dobogott a szivecskéje. Úgyhogy szerintem felesleges még 2 hétig várnod, a petezsákot már most is láthatja az orvos és még az is kiderülhet, hogy nem 5 hetes terhes vagy!:) Sok szerencsét! Ha voltál dokinál, írj feltétlen, hogy mi volt!
2010. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is kb 5hetes lehettem amikor először voltam orvosnál. Akkor még nekem is csak a petezsákot látta. Ha nem bírsz várni nyugodtan elmehetsz.

Egy 8hónapos kislány anyukája.

2010. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma voltam dokinál 5 hetes terhes vagyok!:-)Petezsákot látott és méhen belül!Megnyugodtam,hogy jó helyen van mert volt már egy méhen kívüli!2 hét most olyan mintha soha nem telne el!De bízok benne,hogy mihamarabb eltelik!:-)Már nagyon várom!:-)

2010. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha most elmegyek,akkor még nem hallom a kicsi szivecskéjét és akor meg azon fogok idegeskedni:-)
2010. nov. 10. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a másik típus vagyok 8 hetes vagyok és 2 hét múlva megyek csak orvoshoz,mert sajna egyszer rögtön mentem és korai volt az öröm-(
2010. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetesen voltam először. Petezsákot látott az orvos szikhólyaggal. Fel voltam rá készülve, hogy még nem lesz szívhang, úgyhogy nem idegeskedtem ezen. Rá másfél hétre mentem, és már volt szívhang is. Most 13 hetes vagyok. Szerintem menj el, ha ez megnyugtat.
2010. nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én voltam 4 hetesen(semmi),5 hetesen(9mm-es petezsák ,benne embriócsomó+szikhólyag)Holnap megyek megint,hátha most már lesz végre szívhang is..nekem is ahogy +tesztem lett egyből mentem!:-)
2010. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4+3 hetesen voltam először orvosnál, 3,3 mm-es lapos petezsák, aztán 5+3 hetesen 7mm-es petezsák 3mm-es szikhólyag, és ma megyek újra 7+3 hetesen...már nagyon izgulok..szerintem nem feltétlenül kell kivárni a 7. hetet...én legalábbis nem tudtam volna...ez a két hét is egy "rémálom" volt várakozás terén...hajrá-hajrá, és mindenképp írj, hogy mi lett!
2010. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oké,írok majd!

Nem tudok már várni,bejelenkeztem szerdára dokihoz(17-e)akkor leszek 6+0 hetes!

remélem lesz már vki a zsákocskámban:-)

2010. nov. 12. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!