Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos szerint 5 hetes...

Az orvos szerint 5 hetes kismama vagyok, Ver, es egy kocsonyas folyadekkel telt anyag tavozott belolem. Elveteltem, vagy petefeszek ciszta tavozott?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 10:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
a korhazbol hazakuldtek azzal hogy zarva a mehszaj, es nincs gond a babaval. a hasam baloldalan tapintassal is ereztem a csomot, ami tegnap tavozott. most verzek, es volt egy 1 oras gorcsolesem. de embrio nem tavozott.
2011. júl. 17. 18:49
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy bementél! És mit mondtak, mi okozta a vérzést? Gyógyszert adtak? Hogy hogy nem tartottak bent?
2011. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az "örülök, hogy jól vagytok" véletlen lemaradt.
2011. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Uh.-t csináltak egyáltalán?
2011. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nem mentem korhazba, mert csutortokre kaptam idopontot. verzek es gorcsolok, szerintem mar nincs baba.
2011. júl. 18. 20:28
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Na te sem vagy 100-as. Jobb is ha nem szülsz.
2011. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%

78%-osnak teljesen igaza van! Lehet nem tetszik sem neked, sem más nőnek, de ez az igazság. A születendő, reméljük születendő gyermeked életével játszol; ha megszületne és fulladna, elkékülne is ezt tennéd?


Ez most tényleg vagy kamukérdés, vagy nem vagy normális!

2011. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ráérsz kórházba menni!!!!Minek az???Végülis jó az Isten majd megsegít!!!!

De most komolyan hogy lehet ennyi eszed?Lehet hogy még meg tudták volna tartani.Szerintem te nem is akartad ezt a gyereket!!!

Igaza van az előttem lévőknek.Nem vagy komplett!!

2011. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
de agressziv emberek irnak ide be. 1, a korhazbol kuldtek hazam kulfoldon vagyok. 2 5 hetes magzatot nem mentenek, mert sajnos altalaban a veteles azert tortenik, mert beteg lenne. koszi az egyutterzest. ne probaljatok ki a kulfoldi egeszsegugyet
2011. júl. 19. 18:41
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy így jártál, de akkor sem értelek. Amúgy meg az elején nagyon sokszor azért van vetélés, mert nem termelődik elég sárgatesthormon. Mint például nálam. Az én lányom is 5 hetes magzat volt, mikor görcsölni és barnázni kezdtem, de én rohantam az orvoshoz, és addig nem jöttem el, míg nem kaptam utrogestan-t. Pedig rám sem néztek éppen szépen. Most már 4 éves. Legközelebb ne hagyd magad.
2011. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!