Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az hogy kb.3-4napj...

Mitől lehet az hogy kb.3-4napja hasmenésem van és néha rámjön a hányinger? 37 hkm

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 18:42
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Igen vannak....elég "fájdalmas" tegnap kiszálltam a kocsibol...és azt hittem nem tudok megmozdulni :S

Hogy viseled ezt az időt?vagyis az időváltozást?

2011. júl. 20. 10:24
 12/28 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát nem túl jól.Egyre rosszabbul már.

Szerencsére már nem sok van hátra azt meg már majdcsak kibirom valahogy. Mondjuk én már nem nagyon járkálok sehová sem,kímélem magam...

te hogy birod?

2011. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Hát én se nagyon járok sehova,csak ahova muszály.mikorra vagy kiirva?

Nehz már nagyon...

ma olyan fájásaim voltak hogy a combom belezsibbadt...de a szülésznőm azt mondta csak joslók...

2011. júl. 20. 16:59
 14/28 anonim ***** válasza:

Én augusztus 1-re.De nekem már olyan szeméremcsont fájdalmam van,hogy olyan mintha szét akarna szakadni ott lent minden:S Erre mondta bnőm,hogy már nem sok van hátra.

Neki is ilyen volt szülés előtt.

Te mikorra vagy kiírva?

2011. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

én aug 6. de nekem is minden bajom van...sehogy sem jo már...bele zsibbad a combom :S kijöhetne már a kicsi fiu :D

Hogy fogják hivni?

2011. júl. 20. 19:50
 16/28 anonim ***** válasza:

Majd kijön már nemsokára mind a kettőnknek,valahogy muszáj kibírni ezt a kevés időt. Legyen előtted,megéri kibírni és megkínlódni érte:)

Balázs lesz mint az apukája.

Te kisfiad neve?

2011. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Én ma voltam orvosnál...nem kell többet mennem...rendben van minden,annyit mondott jo szülést kiván.

Mienk Zsolt András lesz.

2011. júl. 21. 18:48
 18/28 anonim ***** válasza:

Nekem a 40. hétig mennem kell ha nem szülök meg addig.

Minden héten egy alkalommal ctg-re.

A 40.hét után meg a kórházba kell járnom mindennap majd nst-re.

Öcsémet Zsoltnak hívják:) Szép név:)

2011. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ctgre én is járok minden héten,de az orvoshoz nem kell mennem többet,vajon miért?lehet érzett vagy látott valamit amikor megvizsgált?
2011. júl. 21. 20:13
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem kell menni hozzá?!

Szerintem a ctg eredményeket meg kellene néznie,ő azért jobban ért hozzá mint az aszisztens vagy te...

Vizsgálnia már viszont tényleg nem kell már neki,csak a vérnyomást meg a ctg eredményeket kellene ellenőriznie.

És ha túlhordás van akkor mondani kellene a továbbiakat.

De majd csak nem kell már menni többet még csak ctg-re se.

Remélem nekem már a hétvégén kibújik mert semmi kedvem sincs már a dokihoz járkálni sem. Elvagyok én itthon és várom a kicsikémet kijöjjön :D

Hogy vagy ma?

2011. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!