Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szívdopplert szabad e...

A szívdopplert szabad e naponta alkalmazni (max 2 percig szoktuk)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Számításba véve, hogy ultrahang elvén működik és nem szeretik a babák, én biztosan nem használnám naponta, sőt!
2011. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én hetente vagy csak kéthetente használom, hogy megnyugodjak, mert még mozogni nem érzem! Naponta szerintem is sok, az én babám sokkot kapni! :o) A heti/ 2heti 1-2 percet sem tűri, mert mindig arrébb megy! :o)
2011. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Én is megnyugtatás végett hallgatózom nem tudok addig elaludni ameddig nem hallom, hogy odabent minden rendben vele... De akkor visszafogom magam a kicsi érdekében!
2011. júl. 18. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám sem szereti, de amint rátettem a hasamra a készüléket, egyből hallottam a baba szívhangját, úgyhogy nem birizgáltam vele hosszú ideig. Minden lefekvés előtt meghallgattuk, mert nagyon paráztam, hogy elveszítem.
2011. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is dettó ugyan ez vagyok! Ahogy megtalálom, hogy éppen hol van és hallom a szívverését egyből kikapcsolom. A lányom se szerette most a második babám sincs oda érte. Folyton elmászik....
2011. júl. 18. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!