Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes vagyok, kb 1 hete...

Anita0802 kérdése:

22hetes vagyok, kb 1 hete jobb oldalt közvetlen a bordáim alatt időnként olyan mintha kidudorodna valamimi lehet haa nem a baba?

Figyelt kérdés
múlt hét szerdán nagyon görcsölt a hasam voltam a dokimnál aki szerint a babával minden ok és nem tudja mitől görcsöltem a babával minden ok de ő még ott nem lehetett mert kb. a köldökömig ér a méhem. Azóta görcs nincs viszont az a bizonyos dudor vagy kitüremkedés (olyan mintha kinyomná magát a baba) időnként előjön.
2011. júl. 18. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a baba nyomott már ilyenkor a bordám alatt. Mondta a dokim, hogy nem igazán lehet még, de mégis a lába odaért. Aztán volt, hogy a feje nyomott, mert forgolódott össze vissza, sokszor pedig marad harántban, akkor azt hittem meghalok. Szerencsére 30. héten már befejezte a forgolósát és maradt a feje fent, majd 36. héten, fej lent, és maradt is.:)
2011. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Már a szerveid sem úgy vannak és ott ahol előtte.A baba csinálja ez biztos,lehet ahogy ficereg felnyom vmit oda.

Én 25 hetes vagyok de már előbb is éreztem ilyesmit.

2011. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

:))))))))) én meg reggel arra ébredtem, hogy a gyomromból (legalábbis a helyéről) dudorodott ki a gyerek feje. Félálomban kapkodtam zavarodottan, hogy te jó ég, hol a gyomrom, májam, epehólyagom stb aztán persze jót nevettem magamon, hogy de lökött vagyok!

Igen, a gyerkőc már mindenhova elér a hasüregben 23 hetesen. Én most 26-ik hétben vagyok és ilyen történt :)))) és ez még csak a kezdet, állítólag a 30. hét után már kidudorodik a könyöke, térde, feje, popsija a hasfalon. Igazi alien feeling lesz, főleg mikor úgy bordán rúg h napokig fáj és attól tartasz elrepedt a bordád :D

Jó babavárást!

2013. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!