Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy oldja meg az alvás...

Ki hogy oldja meg az alvás problémákat?

Figyelt kérdés
Sehogy nem tudok aludni, minden hogy kényelmetlen. Állandóan felébredek, hogy beszúr vagy a baba rugdal ha számára kényelmetlenül fekszem, vagy a hátam fáj.
2011. júl. 19. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki támasztom a hátam (így biztos nem fekszem a hátamra),a hasam,és a térdem alá is teszek párnát.

Elég gagyin hangzik,de egész jól lehet aludni-leszámítva a meleget.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-D


Üdv:2gyerkőcös,32 h.km.

2011. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem lettem terhes csak hason tudtam elaludni, aztán ugye egyre nagyobb lett a hasam, akkor úgy aludtam, hogy felhúztam a térdem és alá a párnát, de már ezt sem szereti a baba. Háton meg nem ajánlatos feküdni, mert oxigénhiányt okozhat. Szóval marad az oldalt fekvés, eleinte nem nagyon tetszett, de már megszoktam, hogy ez van, bár van amikor sokat forgolódok, mert nem kényelmes.

Van szoptatós párnám is, de alváshoz nem nagyon tudom használni.

2011. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én dettó így szenvedek,plusz még fulladok is,a pocaklakóm az ülő helyzeten kívül,szinte minden testhelyzetben megrugdos,és reggel általában álmosabb vagyok,mint este voltam.:)

Varrattam egy extra hosszú szopis párnát,az oldalamon fekve fejem alá teszem,átölelem,lefelé bevezetem a pocim alá,így kicsit sem gurulok a hasamra,lábam közé,bokám közé!

Eszméletlen jót alszom így két éjszaka óta!Mindenem támasztja,és a babának is tetszik,legalábbis nem rendezkedik annyit!

Próbáld ki,szülés után is hasznos lehet.

Boldog babavárást!

30 hkm

2011. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En azota alszom jol miota szoptatos pàrnàt vettem. De vigyàzz mert nem mindegyik jo! Amiben kis golyocskàk vannak, nem jo mert zizeg éjjel és szerintem kényelmetlenebb. Nekem belul puha, olyan mint a tobbi pàrna, csak banàn formàju. Persze a legtobb helyen a golyosat àruljàk..

34+4hkm

2011. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van szopipárnám, imádok vele aludni. Viszont egy dologra még az sem jó. Egy idő után kegyetlenül elkezd fájni a csípőm. Sokszor sírni tudnék a fájdalomtól.


28h km

2011. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :)
2011. júl. 25. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!