Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmodtok rosszakat a babával...

Álmodtok rosszakat a babával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma éjjel azt álmodtam, hogy megyszültem a picit, de valami baja volt. Meg sem mutatták nekem. Egész éjjel sírtam álmomban, de úgy, hogy reggelre az egész rá volt száradva az arcomra. Remélem csak egyszeri alkalom voltés nem jelent semmit, de nagyon nagy hatással volt rám az álom.:((
2011. júl. 19. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nemrég, de én aznap rosszul voltam nagyon, és azt álmodtam,hogy elkezdek vérezni. Nagyon rossz volt. Az az ijedség álmomban még most is kísért. Szerencsére a babám nagyon jól van!:)
2011. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én álmodtam olyat, hogy a sarki kisboltban ultrahangoztak, és egy szeme volt a babómnak. Meg olyat is hogy vérzek, és elmegy. Most már egészséges 4 éves :)
2011. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam, miután megszületett rá 1-2 hónapra. Kiesett a babakocsi kupolás részénél valahogy, betört a feje, de nem sírt, nem kapálózott csak rám nézett a nagy szemeivel és olyan "beletörődöm" a történtekben nézése volt. Zokogva felriadtam. Apa is felébredt és vigasztalni próbált, nem sok sikerrel. Visszaaludni már nem tudtam, mert reggelig zokogtam, sőt még napokig a sírás kerülgetett. Aznap nem adtam oda a babámat senkinek, egész nap a kezemben tartottam annyira féltettem. Utána még hónapokig alig mertem odaadni valakinek. :(

Szerencsére nem történt semmi ilyesmi, de még hasonló sem, most 15 hónapos erős, okos Fiatalúr!!!! :D

2011. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!