Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló fájások hanyadik héttől...

Jósló fájások hanyadik héttől vannak? És milyen érzés? És ha van, akkor utána mennyi idő múlva indul be a szülés?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama
2011. júl. 19. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem bekeményedett a hasam és mensis görcseim voltak kb. a 33. héttől. A derekam is fájt olyankor.

Amúgy változó, hogy mikor indul be a szülés, a jósló fájás még nem jelent semmit. Én a 41. héten szültem.

2011. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1x volt, azt hiszem 6nappal a szülés előtt. Este kezdődött, és egész éjjel alig aludtam, mert arra készültem a fejemben, h mikor kell már indulni. Olyan mensis hasfájós érzésem volt. Össze vissza jelentkezett. 1-2, de inkább fél-háromnegyed óránként. Azt vártam, h mikor rendszeresedik, meg sűrűsödik már be, de reggelre elmúlt.

(Na aztán a végén vigyorogva mentem a kórházba! A lábam közé szorítottam egy törölközőt, de még így is a térdemig folyt a magzatvíz. :D )

2011. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, az kihagytam, h 1 nappal a kiírás előtt szültem.
2011. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33. héttől voltak rendszeresen, szinte minden este, 38+5 hetesen szültem. Most 30 hetes vagyok és két napja elég sokszor fáj a pocakom, de tök rendszertelenül.
2011. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de úgy érzem, mintha kevernék az emberek a keményedéseket a jósló fájásokkal. Szerintem egyáltalán nem ugyanaz. Nekem keményedésem sose volt, viszont bizton állíthatom, h jóslóm igen. A keményedés hetekig is eltarthat, viszont a jósló az nem "folyamatos". Az egy olyan dolog, amikor azt hiszi az ember, h na nemsoká szülni kell. (Ilyenkor esnek sokan abba a hibába, h bemennek a szülészetre, aztán meg haza.)

2. voltam

2011. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!