Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem használhatnak a kismamák...

Nem használhatnak a kismamák orrcseppet?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem, ami nyálkahártyán felszívódik, mint pl a Novorin. Amit tuti lehet, az a tengerisóoldat, illetve vannak homeopátiás szerek, amit lehet használni. Mást nem.
2008. febr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyógyszertárban is tudnak neked segíteni, hogy melyiket lehet terhesen is alkalmazni.
2008. febr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nemolyan régen megvoltam fázva ,a doki rhino spray-t ajánlott nekem. Szerintem ezt Te is használlhatod! DE azért kérdezzél meg mást is! 31 hetes kismama
2008. febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A gyógyszetáros nő sajna egyet sem tudott adni, ami kismamáknak is jó lett volna!
2008. febr. 29. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A tengerisooldatot nyugodtan megveheted, az mamáknak, babáknak is jó.-)
2008. febr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az első 3 hónapban folyamatosan dugultam és a rhino sprayt hazsnáltam. Most 30 hete vagyok és semmi baja a babámnak.(persze napi 1-et fújtam)

Sok sikert és jobbulást.

2008. febr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha náthás vagy, amit biztosan használhatsz, az az Euphorbium Comp.-Heel Orrspray, ez homeopátiás. De ha allergiás orrdugulásod van, arra ez nem jó, arra egy másik homeós van, nem jut eszembe biztosan a neve, talán Luffeel? Vagy valami ehhez hasonló.
2008. febr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem, de orrkenőcsöt igen, de az lehet attól is függ hányadik hétben. De amit biztos lehet az az inhalálás kamillával. Persze annak aki bírja, én nagyon szeretem.
2008. febr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ezt eleinte nem tudtam, pedig sokat dugult el az orrom, cseppentettem Novorint az orromba, igaz nem sokat. És láss csodát, már négy hónapos a baba, és jól van, teljesen normális terhességem volt, a gyerek szép és egészséges!
2008. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!