Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha januárban volt egy miss...

Ha januárban volt egy miss ab-om, és most megint babát várok (6 hetes vagyok), akkor szexelhetünk vagy inkább ne? Mi ilyenkor a "szokás"?

Figyelt kérdés

Dokim szabadságon van három hétig, nem tudom megkérdezni! :(

Tapasztalatok?


2011. júl. 21. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de nekem is volt miss ab-om pár éve, augusztusban, majd a következő év január elején lettem újra terhes, és nem volt semmi gond. Mivel elvileg miss ab-nál elhal a baba, viszont a vetélés nem következik be (mármint nem távozik, hanem művileg kell befejezni), ezért a szexuális életnek szerintem nincs rá hatása, hanem ilyenkor a babának lehet valamilyen fejlődési rendellenessége. (Azóta már van két egészséges gyermekem, és egyik terhességnél sem volt gond a szex miatt.)

Persze ha bizonytalan vagy, inkább várd meg a dokidat, az a biztos, amit ő mond.

2011. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én óvatos duhaj lennék a helyedben. Nem tudom tudod-e a vetélésed okát, de ha nem tudod konkrétan, akkor én addig várnék, amíg doki nem lát és doki nem mondja, hogy lehet. Az, hogy másnál mi volt, nem oszt, szoroz, mert mindenki más és a porontya is más, aki növekszik a pocakjában. Kényeztessétek egymást máshogyan a pároddal!
2011. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt januárban missed ab-om és most 14 hetes terhes vagyok. Mi vártunk a 12. hétig, na jó egyszer "duhajkodtunk", mert már nem bírtuk. De nem érdemes szerintem kockáztatni, utána csak magadat hibáztatnád, ha mégis valami baja lenne, pláne hogy nem tudod, hogy mitől halt el előtte.
2011. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!