Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen tünetei voltak...

Kinek milyen tünetei voltak szülés előtt?

Figyelt kérdés

39. hétben vagyok. Aug. 4.-re vagyok kiírva. Legalul a hasam bal oldalán valószínűleg becsípődött egy ideg,mert alig bírok járni. 1 ujjnyira nyitott vagyok,ez múlthéten mondta a dokim. Sokszor van hányingerem, folyton alszom, nemrég hánytam is, és többször piilek, mint edig. Azt mondják, hogy nincs még lent a hasam, de már megy lefelé.

Mennyi időm lehet valyon még szülésig? 1. babánkat várjuk, KISLÁNY. :)


2011. júl. 21. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Nekem csak annyi volt a tünet,hogy a szülés előtti napon,és aznap is hasmenésem volt.

Könnyű,szép szülést kívánok!

2éves kisfiú anyukája

2011. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ment a hasam,nem volt étvágyam,és alig aludtam,mert előtte két nappal rendszertelen fájásaim voltak,főleg éjjel.
2011. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

KÖSZI A GYORS VÁLASZOKAT,ÉS ÉN IS GRATULÁLOK.

Nekem az az igazság, hog y1 hónapja, gyógyszert kelett szednem, hogy erősytsük a méhszájamat, mert beindulhatott volna már a szülés. Ezt a gyógyszert 1,5 hete nem szedem kb. Szóval nekem 1,5 hónapja kb. vannak néha elég rendes fájdalmaim, és bizony általában éjjel.... :((

2011. júl. 21. 21:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi tünetem nem volt, csak egyszerűen az egyik este közöltem a férjemmel, hogy feküdjön le korábban, mert hajnalban kelteni fogom, hogy bemenjünk a kórházba. Éreztem, tudtam, hogy másnap szülök! Szépen az ajtóhoz tettem a cuccaimat, hogy ne kelljen keresgélni semmit. A férjem még ki is nevetett. Erre mi történt? Hajnal 4-kor 5 perces fájásokra ébredtem!
2011. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan tüneteim voltak,mintha megfáztam volna. Fújtam az orrom és fájt aa torkom. A derékfájás nálam egy héttel elötte kezdődött. Ja és a nyákdugóm is távozott kb 3 nappal a szülés elött. Sok sikert.
2011. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez de vicces, pár nappal a szülés előtt én is kérdeztem itt hogy orrcseppet használhatok-e, egyébként nem emlékeztem volna már rá hogy én is orrdugulástól szenvedtem.

Egyébként nálam semmi más jel nem volt, csak este átrendeztem a fél nappalit, és hajnalig nem tudtam aludni. Aztán mire elaludtam már mindegy volt, fél óra alvás után arra ébredtem hogy elment a vizem.

2011. júl. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is aug.4-re vagyok kiírva! Nekem iszonyatosan feszít a szeméremdombomnál és többet járok nagyvécézni is. Ma elég szépen be is voltam keményedve, de lehet csak az időtől. Nálunk is első baba és kislány lesz. Szurkolok nektek, hogy meglegyen hamarosan a baba, már mi is nagyon várjuk. Minden este úgy fekszem le, hogy ez lesz az az este, de eddig még semmi. Talán majd ma :D
2011. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Aug. 1.-én megszületett a kislányunk Dorka Mira. Minden reggel hánytam a szülés előtti egy hét alatt, és folyt az orrom is. Aznap, mikor beindult a szülésem, ment a hasam, és közvetlenül szülés előtt sokszor kellett kimennem. 8 percesekkel kezdtem, végül 16 órán át vajúdtam. DE MEGÉRTE!!!!!!!!!! Szép szülés volt!!
2011. szept. 3. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok boldogságot kívánok!:)
2011. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönjük!!
2011. szept. 14. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!