Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartsam a babát vagy ne?

Megtartsam a babát vagy ne?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy terhes vagyok a 3. gyermekemmel. (az első 5,5 a 2.2,5 éves) nem volt tervezve így most nem tudom mit csináljak a 2. terhességemnél nagyon visszeres volt a lábam végig kaptam a fraxip. Inj. (anyukám emboliát kapott a szülés után) az 1. császár a 2. sima szülés volt. Nem tudom mit csináljak nem szeretnék a szülőágyon maradni.
2011. júl. 22. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Amennyiben az orvos úgy látja, hogy nem lesz belőle baj, akkor vállald be! Ha az orvos nagyon ellene van, akkor szerintem nem szabad kockáztatni, hisz ott van már két megszületett gyermeked, akikről gondoskodnod kell. Minden jót neked!
2011. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Én úgy gondolom, hogy minél hamarabb vedd fel a kapcsolatot a nőgyógyászoddal. Egészen biztos vagyok benne, hogy vannak olyan gyógymódok, gyógyszerek és kezelések, amik megmenthetnek téged és a babádat is.

Szerintem, ha megengedhetitek pénzügyileg, hogy 3 babát neveljetek fel, akkor beszélj szakértővel. Az egészségedet ne kockáztasd, mert már 2 csöppség vár téged otthon!

2011. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem mi nem igazán vagyunk kompetensek ebben a kérdésben(mellesleg 2 gyerekes anyuka vagyok,aki reméli,hogy a következő hónapban pozitív lesz a terhességi tesztje).Inkább egy orvost kérdezz meg erről.Én drukkolok Nektek,és remélem,megmaradhat a kis ember!
2011. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
látom a 3. válaszoló sem érti a lényeget: Belehalhat az anyuka a szülésbe! Nem akarja elvetetni, vagyis csak akkor ha ezzel veszélybe kerülne az élete! Fogjátok fel: 3 gyermeket hagyna maga után a legrosszabb esetben!
2011. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Első válaszoló! Most nem is azon van a hangsúly, hogy van-e különbség megszületett, és nem megszületett gyerek között. A biztos az, hogy az anyának élnie kell, hisz a megszületett gyerekeknek szükségük van rá. Ha nem menthető meg az anya miatt a pici, akkor sajnos ezt el kell fogadni. Biztos vagyok benne, hogy a kérdező elmegy orvoshoz. Az orvos majd megvizsgálja, hogy lehetséges-e megtartani a babát, ha feltétel az, hogy anya mindenképpen éljen. Szerinted jobb választás lenne 3 gyereket megfosztani az anyjuktól?
2011. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
utolsó vagyok: Azt már persze dühömben elfelejttem leírni, hogy kedved kérdező: kérdezz meg egy orvost és ha rábólint, akkor persze tartsd meg a picit! De csak akkor ha téged nem veszélyeztet!
2011. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
nem tartanám meg
2011. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez borzasztó. Ha ennyire veszélyes, inkább az abortuszt választanám. Én mindig a meglévő gyerekeimnek kedveztem. Pl. simán rohangásztam a naggyal, emelgettem, csúsztam-másztam vele a földön terhesen. Szerintem nem egyenlő a meg nem született és a megszületett gyerek megölése.

Azt meg nem írta senki, hogy nem védekeztek, védekezés mellett is becsúszhat a baba.

2011. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Én megtartanám és keresnék egy nagyon jó dokit!
2011. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
20:23 vagyok. A jó doki alap, minden esetben, de azt nem garantálhatja a Jóistenen kívül senki, hogy minden tutira rendben lesz.
2011. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!