Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megtartsam a babát?

Szerintetek megtartsam a babát?

Figyelt kérdés
Van 2gyermekem.A páromat belekeverték valamibe,és letartóztatták.6hetes terhes vagyok,és nincs segítségem.Mit csináljak?Ti megtartanátok a helyembe a picit?
2010. ápr. 10. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha nincs semmi segítséged nehéz lesz 2 gyerek mellett a terhesség, és utána a hárommal.

Felelős vagy a meglévő két gyerekedért.

De ennek ellenére ha úgy érzed anyagilag be tudod vállalni, és erőd is van egyedül felnevelni, tartsd meg.

Te tudod milyenek a körülmények, és hogy bírod lelkileg.

2010. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát,ilyen körülmények között nem. 2 gyerekedre koncentrálj hogy ne szenvedjenek semmibe sem hiányt.A párodat értesítetted?
2010. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A párom tud róla,csak nem tudom megkérdezni tőle,hogy mit csináljak.Egyedül kell döntenem.Nincs anyagi hátterem.Segítsetek.Ti mit tennétek a helyemben?
2010. ápr. 10. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Egy gyerek kincs!Neked kell dönteni hogy ha már van két kincsed és ilyen hátered akkor be tudod e vállalni a 3.-at. Ezt ne itt kérdezd szerintem.
2010. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehéz kérdés...de ha úgy érzed,hogy el tudod tartani,mindenhogy(nem csak pénzbe)akkor tartasd meg.Mikor tartóztatták le?

Sajnállak

2010. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még csak 6 hetes vagy,lehet mire megszülsz a párod újra veletek lesz.Nem tudom mibe keverték bele,de az ítéletek nem egyformák és lehet gyorsan hazaengedik vagy szabadlábra helyezik.Nem tudom a letartóztatás alatt mit értesz,már a hűvösön van vagy csak most "kapták el".Nagyon tágak a keretek.

Van már két gyermeketek,akiket gondolom el tudtok(tudsz tartani most ebben a helyzetben is.Én nem vetetném el a harmadik babát,ráadásul nagycsaládosként jár sok támogatás is.

Amúgy közös gyerekek a pároddal?Mert ha igen a börtönökből is támogatják az otthon maradt családot,van olyan,hogy ugye a családfenntartó van hűvösön,a család kap támogatást az igazságszolgáltatástól.

Érdeklődj utána mielött abortuszra mennél és azt tuti megbánnád.


Egy szintén harmadik babáját váró kismama.

2010. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

belekeverték valamibe mi ?:D:D

szerintem ilyen embernek ne szülj többet, ha csak nem vagy te is hasonló

2010. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló,54%-os!


Tudod ahogy írják a moderátorok,itt a KÉRDÉS a fontos és a VÁLASZOK a KÉRDÉSRE nem pedíg a személyeskedés,gúnyolódás,sértegetés.


Tudod azt szokták mondani,hogy minden embernek van egy téglája a börtönben,egy a diliházban.

Miért ítélkezel ismeretlen emberek felett?

Sosem tudhatod,te vagy a családod mikor jut ilyen helyzetbe.

Azt sem tudhatod,a kérdező párja mibe keveredett bele.

Süt belőled a rossz indulat.

Bármi apróságért bajba kerülhetett,te meg már pálcát törsz a kérdező felett.


Bocsi kérdező,de nem hagyhattam szó nélkül:((((

Amúgy a válaszom ugyan az,amit már írtam:)


Harmadik babáját váró kismama társ.

2010. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy mennyire nehéz lehet ilyen helyzetben lenni. Mégis azt mondom, hogy tartsd meg a babát, mert ő a te gyermeked, és ugyanúgy felelős vagy érte, mint a már meglévőkért.
2010. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még annyit : Sok erőt és kitartást kívánok neked .

(utolsó voltam)

2010. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!