Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség előtti 10 hónapban...

A terhesség előtti 10 hónapban 10 kilót fogytam (75-ről 65-re). Remélhetem, hogy ennek köszönhetően nem lesznek terhescsíkjaim a hasamon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem csak ettől függ...hanem a bőrödtől,(és genetika is).Ha a családodban a már szült nőknek döntő többségében nincs(hízástól,kilóktól függetlenül)akkor nagy valószínűséggel neked sem lesz.Ha van kötőszöveti gyengeséged,akkor szinte mindegy,h kenegeted,nem hízol sokat,pár akkor is lesz.
2009. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukámnak nem voltak csíkjai, nekem meg szép nagy repedéseim vannak a pocin, mellen, combon! És hát hiába kentem az eleje óta! Szinte az összes plusz kiló a pocira és combra ment! Ez van. Az én bőröm nem bírta.

A hízás és fogyás között azért van különbség! Bár ha gyönyörűen összébb húzódott a fogyáskor, akkor van esély rá, hogy a hízáskor sem lesz nagyon repedés! De ez majd csak akkor derül ki. Azért kenegesd rendszeresen, mert lazítja a bőrt, így ha repedsz is, nem biztos, hogy olyan mértékben, mint a kenegetés nélkül!

31 hetes kismami

2009. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8 kg-t fogytam közvetlenül a terhességem előtt. (86-ról 78-ra) Most 16kg plusznál tartok, 94kg-val. Nem tudom hogy ennek köszönhető e, de összesen 3 "csíkom" van, de egyik se hosszabb 1 centinél, kettő a derekam jobb oldalán van, 1 a baloldalon. Egyáltalán nem feltűnő, mert eleinte én is azt hittem, hogy a bugyi varrása hagyott nyomot :) Hja és vettem ugyan olajat, de kb 2x kentem be magam, mert ilyen téren elég feledékeny is vagyok meg lusta is :))

Hja és hétfőre vagyok kiírva, szóval ez nálam már aligha fog változni...

Szerintem reménykedhetsz, de azért az biztos nem árt ha kenegeted magad... ha apuka keneget, akkor az neked is jó, a papának is, meg a babának is ;)

2009. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91 kg. vagyok 22 hetesen es majdnem 40 evesen es masodik terhessegem,nincs rajtam egy csik sem,95D-d-s melltartot hordok es a melleim ugy allnak mintha szilikon lenne bennuk,hala nagymamam genjeinek aki nyolcvanhat evet elt es nem volt egy ranc sem rajta.Ugyhogy ez inkabb orokletes dolog szerintem.
2009. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!