Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok,...

21 hetes kismama vagyok, lehet kicsi műkörmöt rakatnom?

Figyelt kérdés
Sokáig volt műkörmöm, de mióta babás vagyok nincs, nem merek felrekatni mert félek, hogy árt a babának, mert a körmön keresztül valamilyen szinten beszívódik az anyag nem?
2009. ápr. 4. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, ha rakatsz fel! Csupán arra kell jobban odafigyelni, hogy miközben csinálják, ne lélegezz be semmilyen szagot! Szóval nyugodtan! :)
2009. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van, a terhességem előtt is volt. Sztem nem ártalmas, csak tényleg ne lélegezz be semmit!

Én pont most gondolkodom azon, hogy már nem megyek többet. Már nyűgnek érzem...

19 hetes kismami

2009. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan tetethetsz fel, annyi, hogy célszrű szülés előtt leszedetni, mert ha ne adj Isten valami komplikáció lépne fel, és császározni akarnak, akkor a körmeidet figyelik, hogy nincs-e elszíneződés, mert az oxigén hiányra utalhat. Legalábbis én így tanultam:)

Boldog Pocakosodást!

2009. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Rakathatsz fel persze,csak az utolsó hónapokban már tényleg nyűg,nekem is az első 5hónapig volt utána inkább vettem szép körömlakkot,mert belegondoltam abba,hogy miután leszedem csúnya körmöm,nem akarom hogy slamposnak tűnjek e-miatt,meg így jobb hogy nem kell figyelni mikor nő le meg stb.

üdv, 31hetes kismama :)

2009. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. ápr. 5. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!