Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha mikor mocorog a pici,...

Néha mikor mocorog a pici, aprócska roppanást hallok, mintha ujj ropogtatás lenne, csak apróbb, tompább. A babával minden rendben. Mi lehet ez? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

De ez egy picit aggaszt.

31 hetes kismami


2009. ápr. 4. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy roppanást hallasz, de ez nem jelent semmi rosszat, nyugi. Nem lesz tőle baja a babónak.
2009. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 31 hetes vagyok. Én meg reccsenéseket hallok, olyan szakadásfélét. Az elején igen megijedtem, hogy mi lehet ez, de hamar rájöttem, hogy a bőröm szakad. Ezt hallom. Nekem elég sok striám is van már. Neked vannak? Nem lehet, hogy te is inkább ezt hallod?
2009. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Striám még nincs, de most indult meg igazán a pocakom a növésben, lehetséges, hogy én is a bőrömet hallom:) Nagyon megnyugodtam:)

Boldog Pocakosodást!

2009. ápr. 4. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:

En is hallok reccseneseket, de hatarozottan a bababm reszerol.Olyan mint ha a kis terdecskeje adna ki a hangot...egyebkent nalunk is minden rendeben.

31 hetes

2009. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!