Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet kapni szoptatós...

Hol lehet kapni szoptatós melltartót, aminek nincs horror ára, és nagy méretű?

Figyelt kérdés

A testalkatom átlagos,de mindig nagy mellem volt,terhesség alatt már E-s méretű,ha tejcsi is lesz,nem tudom mekkora méretem lesz.Nem szeretnék drága szoptatós melltartót venni,kínaiba,piacon,találtam nem márkás,de jó minőségűt,de kizárólag c-s méretig!(890Ft)

Ez szabály,hogy szoptató anyukáknak nem lehet c méretnél nagyobb mellük?Vagy miért nem lehet a nem tízezres melltartókból méretet kapni?

Ti hol vásároltatok elérhető áron?


2011. júl. 23. 22:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát lányok,sajna az általatok eddig felsoroltaknál nem találtam csak C-D kosarasat (tesco,vatera 690-estől rá is kérdeztem).De ma rátaláltam 990-ért tiszta pamut,85 DD-re,ez E nek felel meg (nem értem akkor miért nem E?),de rögtön vettem 4 db-ot!Köszi mindenkinek!!
2011. júl. 24. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!