Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha túlhordom a babát, milyen...

Ha túlhordom a babát, milyen vizsgálatok történnek? Hogy alakul a dolog tovább?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Naponta nst.x naponta vizelet vizsgálat.
2011. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nálam kétnaponta volt nst, az ellenkező két napban meg aminoszkópia (magzatvizet néztek) Így a hét minden napjára volt "programom"
2011. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyik nap ASK, következő nap NST. Nálunk ha elhagyod a kiírás napját, egy hétig így kell ingázni minden nap a kórházba, utána befektetnek, a dokin múlik, hogy indítják-e a szülést, vagy várnak még pár napot.
2011. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én túlhordtam pont egy héttel de semmit nem csináltak. Az egyik ismerősöm is túlhordta 6 nappal neki se csináltak semmit. .O Pedig nem egy helyen szültük de Bp-en mindketten.
2011. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez dúrva,hogy semmit nem csináltak! és ha bele kakilt volna a magzatvízbe a baba? nagyon bátor dokik vannak
2011. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Mennyivel hordtátok túl?
2011. júl. 25. 19:39
 7/14 anonim ***** válasza:
ahol én szültem ott max. 1hetet várnak,engem is meg kellett indítani.
2011. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy egyik nap NST, másik nap amnioscopia (itt a magzatvíz tisztaságát nézik)

10. nap túlhordásnál fektettek be a kórházba, ott minden nap nst, minden másnap amnioscopia.

13. nap megindult a szülés magától, de a 15. napon beindították volna.

Most 5 hónapos :)


Könnyű szülést és jó egészséget!

2011. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :-)Ma vagyok 4o hetes.
2011. júl. 26. 10:02
 10/14 anonim ***** válasza:
A 42 hétig nem beszélünk túlhordásról, csak terminus túllépésről. A tapasztalat azt mutatja, hogy a legtöbb túlhordás nem valós, egyszerűen csak számolási hibáról van szó és a számított időponthoz képest 7-10 napon belül megszületik magától is a baba. Ha nincs semmi orvosi oka, rossz CTG lelet, romló magzati szívhangok, vérzés, rossz flowmetria lelet, akkor nincs ok rá (a doki türelmetlenségét/közelgő nyaralását/golfmeccsét leszámítva, hogy csak a terminus túllépése miatt megindítsák a szülést.
2011. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!