Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e itt olyan, aki nem...

Van-e itt olyan, aki nem érzett hasszurkát, és mégis kiderült, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Soha nem figyelgettem magam, így aztán mivel szinte teljesen tünetmentesen vészeltem át minden terhességemet, így "hasszurkát" se tapasztaltam... így is 4 terhességből 4 egészséges gyerekem van :) Mivel minden terhesség más, ne várj pontosan olyan tüneteket, amiket mások felsorolnak. Rajtam kívül is sokan vannak, akinek tünetmentesen kezdődik és később sincsenek vagy csak nagyon enyhe tüneteik vannak.
2011. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem semmit, csak csináltam egy tesztet és pozitív lett:) Na utána jöttek a rosszullétek kb az ötödik hónap végéig.


32 hetes kismama

2011. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2011. júl. 25. 21:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nagyon-nagyon enyhén éreztem talán valamit, de inkább csak utólag belegondolva. Szerintem simán lehet valaki tünet nélkül babás.
2011. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem szünetelt volna a menstruációm, és nem gömbölyödött volna a pocakom, meg se látszódott volna, hogy terhes vagyok...

Se szurka, se émelygés, se rosszullét, semmi! Egyedül a vége felé égett néha a gyomrom, de az is abszolút kibírható volt!

Egy héttel azután csináltam tesztet, hogy meg kellett volna jönnie, és azonnal 2 nagyon sötét csík lett!

2011. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De jó:)


Az a helyzet,hogy az első terhességemnél éreztem hasszurkát, de sajnos missed ab lett a vége, most viszont reménykedek!!

2011. júl. 25. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Még ki sem maradt a menstruációm, már nem tudtam a hasamra feküdni! Esténként folyton hányingerem volt és nagyon feszültek a melleim. De abszolút nem gondoltam arra, hogy sikerült, sőt biztos voltam benne, hogy nem. A teszt is csak 1 héttel a kimaradt mensi után lett pozitív! Hasszurkát meg egyáltalán nem éreztem. 37 hetes kismama
2011. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:) Grat minden kismamának, és akinek már van:)
2011. júl. 25. 22:09
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát először én sem arra gondoltam,hogy baba van a dologban,mert a terhességi teszt negatív lett, a ciklusom nagyon meghosszabbodott,és miközben kint álltam és cigiztem és közben azon idegeskedtem,hogy előzőleg nem vettem elég ovu tesztet,mert kellett volna vagy 3,aközben éreztem a hasszurkát. és ráadásul az előző menzeszem teljesen kimaradt.
2011. júl. 25. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de miért cigizel ha babát akarsz?
2011. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!