Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi toxémiánál...

A terhességi toxémiánál mindenképpen magas a vérnyomás?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, megemlítettem neki, hogy sokszor nehézlégzésem van (azt hallottam, hogy ez lehet a toxémia jele is) erre ő megmérte a vérnyomásom 120/70 lett és elküldött a kardiológiára, de meg sem említette a toxémiát. Ez rendben van így? Nem tudok megbízni benne.


32 hetes kismama


2011. júl. 25. 20:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a védőnőnél, nem tudott nézni vizeletet, mert rossz volt a wc. Pedig most nagyon kíváncsi lettem volna az eredményre a fehérje miatt. Mellesleg szívhangot sem tudott nézni, mert az a műszer is rossz volt. Ma pedig voltam a kardiológián ott rendben volt minden.
2011. júl. 27. 21:44
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,szegény az egészségügy...ha jól tudom a gyógyszertárban is lehet kapni olyan tesztcsíkot,ami a vizeleted vizsgálatára alkalmas,és a dobozon rajta van a szín skála,hogy mi(fehérje,cukor stb.) meddig van a normál tartományban.
2011. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!