Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második, többedik gyereket...

Második, többedik gyereket várók, nem féltetek, hogy valami baj lesz, mivel már tudtátok, milyen a szülés?

Figyelt kérdés
Az én terhességemmel minden rendben volt, azt leszámítva, hogy nehezen tágultam, és végül vákuumozni kellett, mert már nem volt elég oxigénje a kislányomnak. Most gondolkodunk a kistesón, és bevallom, nem is az aggaszt (1 éves a lányom), hogy nehéz lesz a 2-vel, hanem az, hogy mi lesz, ha nem lesz egészséges, vagy velem lesz valami, mert valljuk be őszintén, azért nem veszélytelen a szülés. Volt valaki, akinek az 1.-vel semmi nem volt, a másodiknál meg lett komplikáció?
2011. júl. 26. 06:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én viszont sokkal kevésbé parázom. Nem is nagyon van időm ezen gondolkozni, lefoglal a 22 hós fiam. Mondjuk még csak 19 hetes vagyok, lehet, hogy később jobban fogok izgulni.
2011. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a második terhesség alatt egészen addig nem féltem semmitől,míg a 39 és fél hetesen be nem kanyarodtunk a kórház parkolójába este 11-kor,6 perces fájásokkal,elfolyt magzatvízzel... Mikor kiszálltam és megláttam az épületet,akkor ütött fejbe a felismerés,hogy mi fog történni! Majd elbőgtem magam a Páromnak,hogy én márpedig be nem abba vágóhídba! Százszor leh.lyéztem magam amiért megint jöttem szenvedni! Annyira ráparáztam! Ráadásul a kislányom farosan csücsült odabenn,tehát császár lett belőle,mert komplikáció lépett fel! Na az se egy leány álom!
2011. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!