Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor eshetek teherbe?

Mikor eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
Én már két hónapja nem szedem a fogamzásgátlót, tegnap előtt/07.05-én/ nem védekeztünk először, de ez idő alatt emióta nem szedek gyógyszert meg sem jött, tehát nem várhatok arra, hogy késik e, ha azt se tudom, mikor kellene megjönnie. igaz?
2007. júl. 7. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz,mert az nem jó,hogy nem jött meg a mensid.Èppen a fogamzásgátló abbahagyása után kéne pontosabban megjönnie,mert rendszerezödött a ciklusod ideje."Nálam így volt"Àlltalában peteérés a ciklus közepén,a 14.napon van.Ekkor lehet teherbe esni.de jó ha a peteérés elött már folyamatosan dolgoztok rajta,mire készen áll a petesejt,legyenek sorban álló ondó sejtek."több az esély".Nekem bejött.De a peteérésed ideje attól függ,hogy milyen hosszu´a ciklusod.Erre vonatkozóan tala´lsz kalkulátorokat az interneten,hogy ki tudd számolni.
2007. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!