Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy gyözzem meg a páromat a...

Hogy gyözzem meg a páromat a neveket illetöen? Nektek volt nézeteltérés? Nyertetek?

Figyelt kérdés
Semmi nem tetszik neki amit mondok! Azaz 2 név van ami nekem tetszik,és ezt is hónapokig tartott kitalálnom! Hogy beszéljem rá? =)
2009. ápr. 6. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eset!:) Mi az utolsó héten egyeztünk ki egyikünknek sem tetszett amit a másik mondott! Én nagy duzzogva mindig azt mondtam, hogy úgy is én döntök mert én leszek ott, meg hát azért mégis csak én szenvedek! De nagy nehezen találtunk olyan nevet ami mindkettőnknek tetszett! Jó keresgélést!:)
2009. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne is mond.Nálunk is volt kis vita ebből de végűl az lesz amit én szeretnék:) már neki is tetszik :)! HA fiú lett volna ő ragaszkodott a névhez amit kitalált! Jó akkor így hogy lány az én akaratom győzzön:) így is lett! Na meg persze mindenki bele akart szólni...
2009. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez úgy volt, hogy az apuka összeírt egy listát és csak azokból lehetett választani. Mondtam, hogy oké, akkor válasszunk azokból, de két nap múlva mondtam ,hogy a második keresztnevet én választom :) Lett is második név, és mindenki azon szólitja a fiam :)
2009. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nálunk nem volt vita abból hogy mi lesz a gyerekeink nevei.Volt olyan hogy az egyik neki tetszett jobban volthogy a másik nekem tetszett jobban.Mi addig keresgéltünk amígmeg nem találtuk azokat a neveket amik mind a kettőnkne tetszettek. Szerintem ti is keresgessetek tovább.Nem hiszem hogy nem találtok olyat ami mind a kettőtöknek tetszik. Ha mégsem akkor jöhetnek a taktikák!:-D
2009. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem egyeztünk meg!Nekem a Nóra míg neki a Dóra tetszett!Aug 15-re voltam kiírva,14-én reggel a kórházba induláskor döntöttük el,hogy Virág lesz a neve a babánknak.Sokszor duruzsold a fülébe a neveket!Hátha Neked bejön!
2009. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legegyszerűbb megoldás,és így biztos,hogy vita sem lesz belőle,ha 2 nevet adtok a babátoknak,egyik legyen a te kedvenced a másik pedig az övé:))
2009. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Áááá,akkor meg abból lenne a vita hogy kié legyen az elsö! hihi
2009. ápr. 6. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a lány neveken vitatkoztunk. Fiú névre mind a ketten ugyan azt mondtuk már évekkel ezelőtt is :D Nagy mázlink van, hogy kis fiunk lesz :)
2009. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is megy a "vita", nem tudunk megegyezni.

Nehéz kisfiú nevet választani.

Nálunk már van egy név (Kristóf), ezt a párom szeretné, de én nem tudok vele megbarátkozni!

Viszont tipppem sincs, hogy hogyan egyezhetnénk meg.

Jó, hogy feltetted ezt a kérdést! :)

Boldog babavárást!

2009. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is az vált be, hogy ha fiú, akkor a férjem dönti el, ha lány, akkor én. Persze egyikünk sem bólintott rá az 1. nevekre, de aztán, míg mielőtt megtudtuk volna, hogy fiú lesz, megegyeztünk a Péterben, amit végső soron ő talált ki:) Már 18. hét óta így hjvjuk, és nem is tudnánk már változtatni rajta. Nálatok milyen nevekről van szó? Esetleg csinálj itt egy kis közvélemény kutatást, és mutatsd meg a párodnak az erdményt, hátha bejön:)
2009. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!