Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek otthon kezdődtek a...

Akinek otthon kezdődtek a fájások, esetleg indult meg a szülés az hogy indult el a kórházba ha nincs autója?

Figyelt kérdés

Már egyre jobban izgulok, hogy hogy lesznek a dolgok, mi hogy fog történni ha itt van az idő.


32 hetes kismama


2011. júl. 27. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Taxival mentünk be (Budapest), mert nincs kocsink.
2011. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

taxi, mentő, ismerőst megkérsz, stb.


ja, és nem vagy rossz ember, ha nincs fogadott orvosod, nekem sincs, mert másra költöm azt a pár százezer forintot :)

2011. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt,hogy tud bemenni a kórházba ha nincs autójuk.

Mentővel vagy ismerősökkel ,esetleg taxival.

Nem kell izgulni jön úgyis minden magától... 5 perces fájásoknál elég mentőt hivni vagy bemenni az ismerőssel...

Ha a magzatviz elfolyik akkor meg kb egyből nem ártana:)


Terhesgondozás van Magyarországon ,de ott pl a doki az egészséggel foglalkozik nem azzal,hogy elmondja milyen lehetőségek vannak a kórházban.

Én meg úgy tudom,hogy a kórházba be lehet menni szülés felkészítésre és én megmondom őszintén,hogy nem vagyok rá kíváncsi mert úgysem az lesz ahogy előadják ott hanem úgy fog történni ahogy a helyzet adja...

Meg amúgy is szülés közben segiteni fognak,meg mondani fogják mit hogy csináljon az anyuka....

Izgulni meg felesleges:)

Én jobban izgulok azon,hogy milyen lesz az első találkozás a fiammal mint magán a szülésen:))

2011. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is ezen agyaltam, aztán 37. héten nst-n bent tartottak, és aznap már indították is a szülést...

Most újra babát várok, ha itthon leszek, mentőt fogok hívni, mert nem nagyon számíthatunk senki másra, akinek autója van.

34 hetes km

2011. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Férjem külföldön volt éppen,kocsi ott állt a ház előtt, de jogsim nem volt, szomszéd felajánlotta, hogy ha kell azonnal szóljak éjjel-nappal , bármikor és bevisz szülni ha itt az idő. Úgy is volt, a szomszéd dolgozott aznap éjjel, rendőr. Miután felhívtam, mondta, hogy belefér a munkaidejébe, úgy, hogy ne aggódjak, két perc és ott lesz, szirénázó rendőrautóval jött értem, hajnali négykor, és úgy is vitt be.
2011. júl. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 alaszka ***** válasza:
Mentő! Sokan mennek úgy. Azért, mert nincs orvosod ne aggódj, nekem mind a kétszer volt, de kb. 10 percet volt ott az orvosom, és aki az ügyeletes volt, az is nagyon aranyos volt. Nem ezen múlik.
2011. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. júl. 28. 18:10
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagy csemete mentő,kicsi anyum vitt be. Elotte a nagyot elvittük dedihez.
2017. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!