Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmenjek orvoshoz vagy várjak...

Elmenjek orvoshoz vagy várjak valami jelre?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok, egy béna pillanatomban megbotlottam és elestem. A kezeimet előre tudtam még tenni de szerintem egy picit beütöttem oldalt a pocakomat,azóta egy picit fáj is!!! A baba rendesen rugdalózik úgy ahogy eddig.
2011. júl. 28. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Fú, én amilyen aggódós vagyok, tuti elmennék orvoshoz :S
2011. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj el "feleslegesen", mint hogy valami baj legyen. Bár nem hiszem. De az a biztos ha az orvos mondja hogy minden rendben. Vigyázz magadra. :)
2011. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a dokim, h a baba "jol be van csomagolva" ha megütjük kicsit, rányitjuk az ajtót stb nem lesz semmi baj. ahhoz nagy balesetnek kéne történnie, pl legurulni a lépcsőn, magasról leesni stb...de Isten ments...

ugy képeljük el a babát,mint egy aranyhalat egy vizzel telt zacsiban. ha megütjük a zacsit, a halat nem éri az ütés, ahogy pl összenyomni se tudod a viz miatt.:)

de ha bármi gyanusat veszel észre magadon,akkor tényleg inkább menj be...de szerintem nem lesz semmi baj

2011. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!