Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elmenjek orvoshoz?

Szerintetek elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
28hetes km vagyok,gyakran keményedik mostanában a hasam.Nem fogok vérezni ha megvizsgálnak?
2010. máj. 28. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen menj el mindenképp, meg kell nézni a méhszájad! Inkább a vizsgálattól vérezz egy picit, mint hogy az esetleges méhszáj kinyílás megrepessze a burkot!
2010. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát csak hétfőn tudok elmenni,remélem addig nem lesz semmi baj.Köszi a válaszodat!
2010. máj. 28. 21:38
 3/14 anonim ***** válasza:

Esetleg szedjél addig is magnéziumot!

Vagy ha ez segít, tegnap írtam ki a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szedem a magnéziumot,de hiába.
2010. máj. 28. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
:( Jobbulást! Lehet, hogy ez a tetű frontos időjárás!
2010. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi nektek a válaszokat!

Remélem tényleg nincs baj.

2010. máj. 28. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy ne legyen baj. Nekem is voltak a 26.héttől keményedéseim. Orvos MagneRot-ot adott rá és sok pihenést javasolt. Akkor 2000 volt a méhszájam.

A 33.hétre már 2100 lett a méhszáj, de a keményedések elmúltak. Mai napig sokat pihenek, magnéziumot már nem szabad szednem. Szerencsére a méhszájam továbbra is csak 2100, azaz nem nyílt tovább.

Pihenj, pihenj, pihenj. Most mást nem tudsz. És hétfőn irány az orvos. Ne aggódj, ha esetleg el is kezdett picit nyílni a méhszájad, az sem jelent katasztrófát. Sok pihenés segít, meglátod.

Az orvosok pedig általában óvatosan vizsgálnak. Én most vagyok 37 hetes, pont a héten voltam dokinál, és nem volt semmi vérzés. ( Az előző vizsgálatok alkalmával sem. )


Hétfőn várunk vissza, hogy mit mondott az orvos.

2010. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak:Köszi a válaszodat,hétfőn mindenképpen megírom,hogy mit mondott a doki.
2010. máj. 29. 16:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia, 13.02 vagyok. Megy a drukk a holnapi orvosi vizsgálat miatt!

De tényleg lehet, hogy az összevissza időjárás zavarta a babát. Ők is megérzik, azt mondják. Nekem pl az esős időszakot jól bírja, de ma ezt a nagy meleget nem olyan jól és egész nap mocorog, így a 38.héten már nem olyan kellemes, mert fáj. De nem baj, a lényeg, hogy a babák adnak életjelet :)

Nálatok is minden rendben lesz.

2010. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,aranyos vagy.Nagyon remélem hogy tényleg minden rendben.
2010. máj. 30. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!