Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész nap fájdogál a hasam,...

Egész nap fájdogál a hasam, főleg a petefészkemnél, nagyon rossz a közérzetem. Viszont barna folyásom nincs. Elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Főleg az elején éreztem ilyet,mostanában nem.Mondjuk tegnap nehezet emeltem.Elég csak a pihenés?9+3 hetes vagyok.
2009. máj. 5. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
elmehetsz a biztonság kedvéért de valószínű más lesz a ludas a dologban (vírus vagy kaja)
2009. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt a hasam, (méh és petefészek környéke együtt), amikor dombnak sétáltam felfelé. Illetve a 8.héten is fájt, akkor kellett volna megjönnie, áll.van, aki megérzi ezt egész terhességes alatt. A magne b6 segíthet a görcsökön, de ha folyamatos, akkor az nem jelent jót. Nekem több napig tartott, de nem folyamatosan. Akkor ajánlotta a dokim a magne b6-ot!
2009. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A "mindjárt megjön" érzés az első 12 hétben normális a nagy alhasi vérbőség miatt,nyúlnak a szalagok, rendeződnek a belső szervek, kicsi puffadás a belekben, ezek rendben vannak az első hetekben. Ha "valódi" fájdalmaid vannak, akkor érdemes felkeresned az orvosodat, a fájdalom nem jelent jót!
2009. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3.vagyok: ne emelgess! az alhasi vérbőség miatt elpattanhat egy-egy hajszálér és az bevérzéshez vezethet.
2009. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!