Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetesek hogy vagytok?

38hetesek hogy vagytok?

Figyelt kérdés

séta,otthoni munka mennek még?????

nekem a sétáláskor elkezd szúrni a hasan jobboldalt,mint mikor sokat fut az ember,s szúr az oldala.

amugy semmi előjele nincs hogy a babó kiakarna bújni.....


Üdv 38heteske


2009. ápr. 7. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én viccesen megyek/sétálok, mint egy pingvin, azért is mert a hasam teljesen lent van és "beakad" a lábam, és mert olyan vizes a bokám hogy nem tudom behajlítani, sajna semmi nem segít rajta szóval türelmesen megvárom amíg le nem megy szülés után. Otthoni munka megy, bár sokat nem tudok egy helyben állni, de szép lassan csinálok mindent, egyszer majd befejezem, jobb mint hogy nézzem hogy ott áll a mosatlan stb. Nálam sincs semmi jele annak hogy a kisfiam ki akarna bújni, vígan bulizik odabent most is:)

Könnyű szülést!

2009. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 38.hetes vagyok.Már nagyon nehezen megy minden.Vannak napok amikor teljesen fitt vagyok,és van amikor csak pihennék.De már valahogy kibírjuk.:)Az alvással vannak gondok,éjjel sokat fent vagyok.Meg nem tudok csak a bal felemen aludni,már sehogy sem jó.Alig várom mikor érkezik meg a kislányom.Boldog babavárást!Könnyű szülést nektek!
2009. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!