Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák hányan vagytok, akik...

Anyukák hányan vagytok, akik meddők, és mégis babát vártok, vártatok?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták, hogy retroflexis méhem vagy, igy "csoda", hogy teherbe estem. Még azt is mondták, hogy a nőknek 10%-nak van ilyen, és belőlük alakulnak ki a meddő nők. Nektek mit mondtak?
2011. nov. 11. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok neked!

Nekem az egyik petevezetőm el van záródva és a másik petefészkem pedig kisebb mint kellene és nagyon magasan is van. És tele vagyok/ voltam endometriózissal. így az átjárhatósági után csak lombik jöhetett szóba, amiböl kettőn vagyunk tul sikertelenül. És mégis teherbe estem temészetes uton. Pedig a lombiknál azt mondták, hogy nem jók a petesejtjeim sem.

Mái napig hihetetlen, hogy megtörtént a csoda. Most vagyok 22 hetes kismama.

És te kedves kérdező, mennyi idős kismam vagy?

Ilyet még nem is hallottam, amien a te méhed.

2011. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem Anyukám szült egy fiút a 70-es években, 9 hónapra, csak a baba nyakán volt a köldökzsinór... és hát sajnos tragédia lett a vége (akkor még nem volt ultrahang meg ilyesmi amin látták volna). Akkor azt mondták anyunak, hogy a méhfala olyan vékony, hogy szinte áttetsző, teljesen kizárt, hogy még egyszer teherbe fog esni. Aztán két év múlva jöttem én, és két év múlva a testvérem. :) Szóval ennyit a "halálbiztos" diagnózisról.
2011. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én már 3hónapja megszültem :)

Köszönöm a válaszokat, gratulálok én is neked első válaszoló.

Második válaszoló neked és anyudnak is gratulálok, hogy nálatok is megtörtént a csoda, megkaptátok, megkapta a legnagyobb kincset :)

Az én fiamnak is a nyakára tekeredett a köldökzsinór, ami a szülőszobán derült ki, de szerencsére méhösszehúzódásnál a picim szívverése mindig helyre állt, így természetes úton a világra tudott jönni :) (császározni akartak)

2011. nov. 13. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. :) De jóóóó!! Gratulálok a kis 3 hónaposhoz! Sok-sok boldogságot és egészséget kívánok én is Nektek! :)
2011. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!