Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamák már csak...

Anyukák, kismamák már csak hozzátok fordulhatok. Baj van? Mi legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap az nst-n 150es vérnyomást mértek, zúgott is a fülem nagyon. Este is 140 felett volt, ma is 142 mértem, reggel 147-et. Fokhagymát eszek, hogy levigye. Dokim szabadságon egy hónapig, kórházban nem mondanak semmit. Lehet baja a babámnak? Már egy hete jósolgatok, néha nagyon erős görcsökkel, rendszertelenek és ahogy jönnek úgy mennek, hirtelen. Félek. Már csak 2 hetem van hátra.
2011. júl. 30. 09:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

itt egy kismami hasonlót kérdezett. remélem minden rendben lesz. nagyon szurkolok nektek!

2011. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a kórházba, mert ez nem játék! És ne hagyd magad lerázni! Kell hogy írjanak gyógyszert, sőt bent is kéne hogy tartsanak. A dokidat nem lehet valahogy elérni?

Én is így voltam, mint te, de nekem szerencsére a szülésznőm nem tágított, és befektetett. Akkor 150 felett volt a vérnyomásom. Másnap megszületett a kislányom 38+3napra, de mondta hogy ebből baj is lehet, ha nem törődnek vele! Szóval állj a sarkadra, ilyenkor már nem biztos hogy a fokhagyma a megoldás. Én kaptam Dopegytet, ezt szokták terhesen felírni. Esetleg menj el a házidokidhoz, hátha ő normálisan áll a dolgokhoz és felírja ezt a gyógyit, vagy ad egy beutalót vagy valami.

Szorítok hogy minden rendben legyen!

2011. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Menj be az ügyeletre, ez nem játék. Én is sokszor mérek 140/90 felett, a dokim írt fel Dopegytet. Azt mondta, ha egy hét alatt nem segít befektetnek, ha ott se csökken kiveszik a babát. A magas vérnyomás rontja a méhlepény vérellátását, ha nem kezelik komoly bajt okozhat.

31h km

2011. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Dokim nyaral a héten a világ másik végén. Jövő héten már elérhető. Ha feljebb megy a vérnyomásom elmegyünk az ügyeletre. Az a baj, hogy párom azt hiszi hisztizek, neki a magas vérnyomás 200 felett kezdődik.
2011. júl. 30. 10:17
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek be az ügyeletre, de azonnal!! Eddig milyen volt a vérnyomásod?

Nézzenek vizeletből fehérjét. Ha az rendben, akkor mérd a vérnyomásod folyamatosan. Ne várj a dokidra, mert nagy gond is lehet belőle. A párod meg egy bunkó. Neki kellene összeszedni és kórházba vinni, nem pedig beszólogatni.

2011. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

de kedves férjed van

inkább aggódna hogy nehogy vmi bajotok legyen

jézusom de bunkó

2011. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mond meg neki kerek perec,hogy márpedig bementek az ügyeletre,esetleg kísérjen be valaki más,és ha bent fognak majd nézhet nagyokat a párod és imádkozhat,akkor majd rájön,hogy ez nem hiszti! Esetleg még hívj fel más dokit,hogy ő mit mond!
2011. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal fordulj dokihoz, vagy a szulesznohoz.Nekem toxemiam volt csaszar lett. Lanyom egy napig glukozt kapott, mert annyira gyenge volt. Ez nem jatek.Ferjed pedig ha nem tud valamirol inkabb olvasson utana, az ertelmesebb dolog, mint hisztisnek mondani egy terhesnot.Neki is erdemes lenne kezeltetnie magat, mert mar apa lesz es rohadtul nem mindegy meddig meg. Neki brutal magas a vernyomasa.
2011. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mutasd meg neki ezt a választ: az én dokim azt mondta, hogy ha egy napig tartósan 130 fölött van, már másnap menjek is.... A kisfiammal 150/90-es vérnyomással mentem be, másnap indították a szülést. Mondjuk akkor vizesedtem és fehérje is volt a vizeletemben.
2011. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
ilyen magas vérnyomás nem játék, irány a kórház
2011. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!