Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamák már csak...

Anyukák, kismamák már csak hozzátok fordulhatok. Baj van? Mi legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap az nst-n 150es vérnyomást mértek, zúgott is a fülem nagyon. Este is 140 felett volt, ma is 142 mértem, reggel 147-et. Fokhagymát eszek, hogy levigye. Dokim szabadságon egy hónapig, kórházban nem mondanak semmit. Lehet baja a babámnak? Már egy hete jósolgatok, néha nagyon erős görcsökkel, rendszertelenek és ahogy jönnek úgy mennek, hirtelen. Félek. Már csak 2 hetem van hátra.
2011. júl. 30. 09:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

hihetetlen hogy ennyire semmibe veszik a kórházban. Pedig nem gyerekjáték, a baba élete a tét. Én a helyedben keresnék egy dokit aki nem vesz semmibe! Egy ismerősünknek pont ezért született halva a babája. A kórházban mikor feküdtem egy kismamának idő előtt ezért vették ki császárral mert nem ment le a vérnyomása.

Kivánom hogy minden rendben legyen és ne hagyd magad lerázni!!

2011. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Igy van irány a kórház.

Én is feküdtem bent más probléma miatt,akkor a szobatársamnál a 31-ik!héten vették ki a babát,szintén magas vérnyomás miatt.

Ez nem játék,nagyon veszélyes mind a kettőtökre nézve.

2011. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
nekem erre dopegytet írt fel az orvos,bár én fél időben voltam még, toxémiám volt,szintén 150-el. mindenképpen kórházba mennék.
2011. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mi volt? Vissza mentél?
2011. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nálunk már ilyen vérnyomással befektetnek az osztályra, 24órás vérnyomásmérésre;természetesen ha ez mellett még toxémia is felmerül,akkor meg végkép be kell feküdni.
2011. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Hát nálunk nem foglalkoznak a vérnyomással. Az én vérnyomásom mindig is 130 fölött volt, 2 alkalommal mértek 120-as csak. A dokim is mondta régebben, hogy ezek a 130-as értékek még teljesen jók.

Az aneszteziológián 160-at mértek, semmit nem mondtak, a védőnőm szörnyülködött is, hogyhogy nem fektettek be. Hát így. Az NTS-n 150-es volt, a hétvégén 142-149 között mozgott. Majd elaludtam pár órára, így leesett 127-re ami nekem is meglepő. Talán a kialvatlanság okozta. Azóta rengeteget próbálok aludni.

De már megint kezd felmenni, most 141-et mértem és a fejem is fáj. Délután átmegyek a házi orvoshoz.

2011. aug. 1. 09:36
 17/24 anonim ***** válasza:
Ez durva. Melyik kórház ez?
2011. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát ez az, még a szőröm is felállt. Hihetetlen, ha meg baj lenne, akkor mossák kezeiket. Fúj undoritók! Igen jó ötlet a körzeti, talán ő tesz valamit.
2011. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Hátha valakit érdekeltek a fejlemények, azért emeltem ki.

Elmentem a házi dokimhoz, aki már 170-et mért, de mint kiderült őt sem nagyon érdekelte. A védőnőm szólt rá, hogy hát be kellene utalni. Így a kórházban kötöttem ki. Naponta 3 vérnyomás mérés és 6 szem gyógyszer. A 3. napon megindult a spontán szülés, 2,5 óra alatt meg lett a lányom. Köszönöm mindenkinek a segítséget!

2011. aug. 10. 07:09
 20/24 sumergo ***** válasza:

Sok boldogságot nektek! Jó neked, hogy már babázhatsz!


27+2 hkm

2011. aug. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!