Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok a duphasonrol? Mik...

Mit tudtok a duphasonrol? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mar volt egy vetelesem,gondolom ezert irta fel a doki,mivel azt mondta minden rendben.Azt szeretnem tudni,hogy miben is segit es hogy mennyire segit a terhesegben?
2009. ápr. 7. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A meh nyalkahartyajat vastagitja es ezaltal segit abban hogy jobban megtapadjon a baba.En napi harmat szedek,nekem is volt vetelesem a tavaly.
2009. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja es most 22 hetes vagyok.
2009. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen.En napi kettot szedek es kb. a 4.heten vagyok.Idoben vagyok meg?Nem volt keso elkezdeni a szedeset?Boldog babavarast.
2009. ápr. 7. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont jokor kezdted el szedni,en egy picivel kesobb es szerintem vegig kell szednem.
2009. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én is szedtem a 12.hétig,mert volt egy vetélésem és a doki felírta,mondván,hogy segít megtartani a terhességet(vérezgettem is a 6.héten),nekem segített,nem rég volt a kisfiam 7hónapos:)
2009. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok.Akkor valoban hatekony gyogyszer.Koszi a valaszokat.Jo babavarast es jo babazast.
2009. ápr. 7. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jo hogy szeded én is szedtem a 12 hétig.Nem tudom meddig fogad szedni de majd abba hagyod fokozatosan kell de ezt szerintem fogja mondani az orvosod.Jó gyogyszer vigyázza bébire.19 hetes kismama
2009. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!