Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már van két kisfiam és velük...

Már van két kisfiam és velük nagyon rosszul voltam, sokat hánytam. Most ismét babát várok és nem vagyok olyan émelygős, hányós. Számíthatok kislányra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiúra és lányra is ugyan úgy számíthatsz.

Nem befolyásolja a terhességi tünet megléte,illetve hiánya a születendő baba nemét.

Egyenlőre csak nővérem tapasztalatait tudom felhozni példának,mert mi még nem tudjuk kit várunk most (3.baba): 3 fiú,1 lány. Mindegyikkel elejétől a végéig borzasztóan volt!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!

2011. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom nem volt.fiam van 2hónapos.
2011. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első 14 hetet végighánytam, és lányom lesz
2011. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most várom a 3.babámat,mindhárom terhességem szinte ugyanolyan volt,már van két kislányom és most nemrég kiderült,hogy a 3.baba fiú lesz.Pedig már azt hittem a terhességi tüneteket figyelembe véve,hogy ő is csajszli lesz:)
2011. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a lányommal borzasztóan émelyegtem,reggeltől estig megállás nélkül, hányni csak egyszer hánytam. Folyton édeseket,főleg süteményt ettem, a korábbi kedvencemre, a sós chio chips-rerá se tudtam nézni. Tele lettem pattanással,és a végére egyre több lett,mikor szülni mentem tele voltam velük.


Most kisfiút várok,semmi bajom nincsen ,nem émelyegtem és hánytam egyszer sem. Édeset nem kívánok különösen,sőt igazából annyira semmit nem kívánok,egyedül az első trimeszterben nem tudtama húsra ránézni sem. A bőröm szép, nincsenek pattanások (csak elvétve néhány apróbbb). Annyi kellemetlen tünet volt, hogy az első trimeszterben folyton álmos voltam,és fizikailag is úgy éreztem,mint aki hegyeket tolt el pedig nem.

2011. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 lányom és 1 fiam van, mindkét terhességet kb. egyformán, rosszullétek nélkül viseltem. Szerintem ez nem nemfüggő. :)
2011. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!