Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tesztek általában mennyi...

A tesztek általában mennyi idő után mutatják ki a terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Júli 8-án mensiztem, és félidőben volt pém is, voltunk is együtt 3 nap is! :)Ugye ez 22,23,24-e volt!


Egyik barátnőm azt mondta ilyenkor már ki kell mutatnia a tesztnek (csak pénteken kellene majd megjönnie)!Én hülye meg meg is csináltam egy tesztet! :( Negatív lett!Ki kellett volna mutatnia a tesztnek, vagy nem volt igaza a barátnőmnek?


Amúgy szombatra terveztem a tesztelést ha nem jönne meg péntakan :)DE annyit rágta a fülem, most meg szomorú vagyok! :(


Köszi hogy elolvastad :)


2011. aug. 1. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Még ne mond le a hónapról.Korán teszteltél.Most még csak a beágyazódás történhet.A teszttel várd meg a nemvárt napját és reggeli első vizeletből tesztelj.

Sokaknak még akkor is negatív és csak később mutatja ki a teszt.

Ne add fel,míg meg nem jön!

Drukkolok!

2011. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már a második babaánk, de most lenne tökéletes :)

A múltkor nemvárt utáni 4. nap lett pozitív az első teszt!


Csak úgy felbosszantott a barátnőm, meg el is szomorastam!De nem adom fel, Köszi a biztítást!

Majd megírom!

2011. aug. 1. 09:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne bosszankodj,mert ha van baba,nem tesz jót neki!

Csak nyugi és a nemvárt napja előtt ne tesztelj.


Drukkolok!


1. voltam

2011. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pénteken teszteltem először pozit, halványat és nem túl jó fajta tesztel, de mégsem kételkedtem. Vasárnapra nem vártam egyébként. Szoktam érezni az ovut is és csodák csodája éreztem a beágyazódást is, de akkor még nem teszteltem, mert nem is mutatott volna semmit. Pénteken viszont éreztem, hogy nem fog megjönni vasárnap, mert teszt nélkül is biztos voltam benne, hogy állapotos vagyok. A hasam másképp fájdogált, na meg pár nappal előtte maszatoltam egyet. Szóval nekem két nappal a nemvárt előtt lett halvány pozi, másnap is csináltam tesztet, a párom megnyugtatására, Clearblue-t, az erős pozi lett. Ne add fel csak várj még kicsit!

Drukkolok!


5 hkm

2011. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Túl korán teszteltél. Nekem 6.án jött meg és olyan péntek körül tesztelek majd, de szerintem még akkor sem biztos, hogy kimutat valamit is a teszt. A barátnőm már 6 hetes volt mikor a teszt pozi lett de 5 hetesen még negatívat volt, el is könyvelte hogy nem terhes aztán csak nem jött meg neki, aztán én mondtam neki másik héten hogy lőjön el még 1 tesztet és az már zebramintás volt:D
2011. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél, ikrekkel az ovu után 16 nappal a kimaradt mensi után két nappal lett nagyon halvány a teszt.

A második terhességnél pedig ovu után pontosan kilenc nappal reggel már pozi volt a mensi előtt öt nappal.

2011. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De jó lenne! :) Még reménykedem :)


Azt sme bánnám, ha azért nem mutatja még ki mert ikrek :)


Gratulálok a 6-án mensizős válaszolónak :)

2011. aug. 1. 11:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaj félre írtam, drukkolok! Remélem sikerül mindkettőnknek :)
2011. aug. 1. 11:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Elmaradt menstruáció első napjától mutatják ki a tesztek. Szóval túl korai voltál, ami nem jó mert így csak elkeseredik az ember,csalódást okozol magadnak, közben lehet ott a babuci. Légy türelemmel és pénteken ismételd meg a tesztet. Szurkolok. 15hkm
2011. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Menstruálok, ráadásul egy nappal hamarabb :(
2011. aug. 4. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!