Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztassatok légyszi! Pozitív...

Biztassatok légyszi! Pozitív lett afp-n a downom. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
0.59 lett az afp-m,a a downom pedig 1:145höz.(vérből 1:99,életkor alapján 1:712).Az első gyermekemmel 1:486 eredményem lett,0.69-es afpvel.Vele is aggódtam,de az azért bőven negatív eredmény volt.Holnap megyek dokihoz,remélem mihamarabb eljutok genetikára.Ma már szétbőgtem a szememet.Tudom,hogy elavult vizsgálat,blablabla,de attól még rendesen be vagyok tojva.A 12 hetes uh rendben volt,volt orrcsont,tarkóredó 1.2 volt.Most voltam 4d-n,ahol szintén minden oké volt egyéb szempontból,mert ugye a downt nem lehet uh.gal szűrni.Fogom kérni az amniocentézist,de addig megkattananok.Így is már feküdtem kórházban keményedésekkel,szóval pihennem is kéne,meg nem idegeskedni,de egyik sem megy.Mi lesz most?Ráadásul du vendégek jönnekés vágnom kell a jópofát.Bocs,hogy hosszú lettem,de ramatyul vagyok.
2011. aug. 1. 12:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:

én most olvastalak a másik kérdés kapcsán ahová linkelted a történetedet. nagyon nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen. s ha már nem is fog "élni" ez a kérdés, azért ugye megírod ha megszületett a pici? és remélem nagyon jókat fogsz írni.


szia, jó egészséget nektek!

2011. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-07 14:00


A héten megszületett az egészséges, gyönyörű pici lányunk!

Drukkolok neked, minden rendben lesz!

Írj majd! :)

2011. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak gratulálok, örülök, hogy minden rendben lett! Neked kérdező további bíztatást küldök, örülök, hogy a cisztáknak már nyoma sincs!
2011. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 A kérdező kommentje:
Megszületett,és egészséges!!!Nagyon boldog vagyok!Bár az utolsó pár hétben eszembe sem jutott hogy bármi baj is lehetne.Egyszerűen fel sem merült bennem.Köszönöm,hogy drukkoltatok!
2012. jan. 8. 12:39
 75/83 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!!!De jó,hogy minden rendben! További jó egészséget Nektek!
2012. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagyon örülök, hogy minden rendben! Sok boldogságot a picihez!
2012. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK én is :) már nem emlékszem írtad e, de kisfiú vagy kislány?


Örülök hogy megosztottad velünk a jó hírt! :) köszi

2012. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 A kérdező kommentje:
Kisfiú:)
2012. jan. 10. 11:15
 79/83 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok. :)
2012. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
Gratula, és sok egészséget Nektek:)
2012. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!