Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 éves vagyok és terhes. Mi...

20 éves vagyok és terhes. Mi a teendő ezután?

Figyelt kérdés

Elég rosszkor jött ez az egész, ki is vagyok miatta, de a barátommal és a családdal úgy döntöttünk, hogy megtartjuk. Nagyon jól esik a család részéről is, hogy ennyire támogatnak és mellettem állnak, de még mindig nagyon zaklatott vagyok.

Fogalmam sincs, hogy mi a menete az egésznek, kit kell felkeresnem először, mikor-hogy, stb. Előre is köszönöm a segítségeket, tanácsokat, útmutatást!


2011. aug. 2. 15:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon jól esnek! :) Csak olyan durva szavakat is kaptam, tegnapelőtt elmondtam a három, eddig azt hittem legjobb barátnőmnek, erre kettő szinte szó szerint lehülyézett, nekem ugrottak, h minek tartom meg, tönkreteszem az életemet, menjek abortuszra, stb. Csak az egyikük állt normálisan a dologhoz, még sütit is hozott nekem, meg egy filmet, hogy velem legyen a délután. A másik kettővel többet nem állok szóba, annyira rosszul esett, így is egy csődtömegnek érzem magam, arra meg egyáltalán nem volt szükségem, hogy így lealázzanak. Szerencsére a barátom szülei is megpróbáltak pozitívan állni ehhez az egészhez, még szerencse, hogy a barátom már befejezte a tanulmányait (25 éves).


Akkor azt fogom csinálni, hogy 6 hetesen elmegyek egy orvoshoz, és ha szimpi lesz, akkor majd őt választom, ha nem, akkor még lesz időm újat keresnem. Köszönöm még egyszer!!

2011. aug. 2. 16:30
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én 19 évesen estem teherbe, 20 évesen szültem, és soha egyetlen percre nem bántam meg. Ma már két és fél éves az én gyönyörű kislányom, és nagyon boldogok vagyunk vele. Nekem is voltak ilyen rosszindulatú barátnőim, velük azóta sem állok szóba, egyetlen barátnő, aki kitartot6t mellettem, a kislányom egyik keresztanyja lett. :)

Szerintem tök jó dolog fiatal anyukának lenni. Imádom a kislányom, az apját is, és péntek este pozi tesztem lett megint, úgyhogy ha minden igaz nemsokára 4-en leszünk. Neked boldog babavárást, könnyű szülést, és boldog babázós éveket kívánok.

Üdv: Andi

2011. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, neked is gratula a babához! :))
2011. aug. 3. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!