Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a nyakiredő még jó mértéke...

Mi a nyakiredő még jó mértéke a mérésnél? Tapasztalatok? Kinek, hogy volt?

Figyelt kérdés

9hetes vagyok 12.héten mérik a redőjét Down-kór szűrés miatt.

Ti nem féltek, féltetek olyankor?


2011. aug. 3. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

De féltem! Szerintem mindenki fél valamennyire!

Egyébként 3 mm alatt kellene lenni. Nekünk 1,6 volt, szóval jó. De amíg le nem tudtuk mérni, majdnem megállt a szívem. Ráadásul pont úgy mozdult,hogy 15 percet kellett szórakozni, mire le tudta mérni a doktornő!:)

A véreredményem is rendben volt. Két hete voltunk 18.heti genetikain, mindene tökéletes a fiunknak!:) Most kezdek talán egy kicsit fellélegezni!:)

Nyugodj meg, minden oké lesz!

2011. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is izgultam, féltem hogy minden rendben legyen. Szerencsére nálunk is úgy néz ki minden oké. De hidd el, ha túl leszel ezeken a vizsgálatokon, akkor találsz majd megint valamit amin aggódni lehet. És ez így marad amíg élsz, mert az aggódás akkor sem múlik el, ha kibújt a babuci. De mindig pozitívan kell a dolgokhoz állni. Nekem is mindig mondták hogy ne féljek, úgyis minden rendben lesz. Hát én féltem mindentől és minden rendben volt:) 1 gyermekes és 28 h. km
2011. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak 4.1mm-es nyaki redője volt, most 22 hónapos, makk egészséges. Az öccsének (most vagyok 20 hetes terhes) 1.7 mm volt. Nagyon féltem, de azt gondoltam, hogy nem igaz, hogy 2x megtörténhet velem ugyanaz!
2011. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én hétfőn megyek a 12heti uh-ra és félek eléggé. :) pedig a harmadik bébi, de mindnél izgultam, hogy minden oké legyen.


Rendben is lesz!! Másképp nem lehet!

:)

2011. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!