Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida, Elevit vagy Femibion?

Gravida, Elevit vagy Femibion?

Figyelt kérdés
Ki mit ajánl?... :)
2011. aug. 3. 12:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
A magas jódtartalom csak annak árt, aki jód-érzékeny.
2011. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Legalább hetente kiír valaki ilyen kérdést, és hetente más válaszokat lehet látni.Éppen attól függ hogy melyik "tábor" lelkes ajánlói írnak.
2011. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
A Femibionban csak egy pár vitamin van, sok ásványi anyag és nyomelem hiányzik, ami viszont szintén fontos a babának...
2011. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Kedves 13.10-es!

Van akik meg az Elevitet a laktóz tartalma miatt nem szedhetik...talán azért nyomják a Femibiont :)

2011. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

De miért kellene szedned bármit is,ha egészségesen táplálkozol? Megállapítottak esetleg valami kóros vitamin hiányt?

Nem kötözködni akarok, tényleg érdekel?

2011. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

3-nak üzenem, a kettő nem zárja ki egymást!!! Amúgy én csak egy dobozzal szedtem (nem emlékszem meddig tartott), mert tudom, hogy nem valami előnyös, hiszen többnyire valamiért óriásbabák születnek azoknak, akik sokáig vagy végig szedik.

És, igen, változatosan és mindenfélét ettem. Kivéve chips, kóla, mc-i kaja. :)))

Miért kell azonnal beszólni? Na mindegy.

2011. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

13:59-es, szerintem azért, mert az egészséges táplálkozás elég magadnak egyedül, de ha már elindul benned egy élet, akkor, valószínű jó, ha segítesz a szervezetednek.

Hozzá teszem, hogy én nagyon bogyóellenes vagyok. :) Ezért is írtam, hogy mértékkel.

2011. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Hát nekem két doki is azt mondta (köztük dr. Hajdu Krisztina,akit én maximálisan elismerek),hogy ha normálisan eszem, akkor nem kell plusz vitamin!

Folsavon kívül nem szedtem semmit. A babám egy picivel így is nagyobb, tehát nincs hiánya gondolom, továbbá most csináltak nálam általános vérképet, minden értékem a helyén van. Annyi vasam van pl. ,hogy adhatnék is el belőle!

Én úgy vigyázok a babámra,hogy odafigyelek a táplálkozásomra!

2011. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Én elevitet szedtem egészséges babám született.

A következő babámnál is elevitet szedek majd nekem bevált.

2011. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok nem született óriás babám 3060 gr 56 cm és kislány.
2011. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!