Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida, Elevit vagy Femibion?

Gravida, Elevit vagy Femibion?

Figyelt kérdés
Ki mit ajánl?... :)
2011. aug. 3. 12:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nekem például azért kell még most is vitamin, mert vannak olyan napok - akár egyhuzamban is - amikor kifordul az étel a számból, akármennyire egészséges legyen is. Nem kell, nem bírom lenyelni, ha meg is eszek, akkor egy falat megy le. Mivel én nem tudom másképpen, csak vitaminnal pótolni ezt a hiányt, így Elevitet szedek, amitől jól vagyok szerencsére.

Hát például nekem ezért is nem elégséges az "egészséges" étkezés, bár ki a fene tudja manapság mi is számít egészségesnek.

2011. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nyilván így érthető. Nekem semmi bajom nem volt, nem hánytam stb. Úgy voltam vele,hogy ha nem muszáj, akkor nem szednék semmit! Napi egy kg gyümölcsöt eszem, plusz zöldség. Eszem halat is legalább heti egyszer. Iszom saját készítésű 100%-os leveleket. Nekem tényleg bevált.
2011. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Elevitet szedtem az első terhességem alatt, egészséges babám lett, de végighánytam a 9 hónapot...

Újra babát várok, Femibionnal kezdtem, teljesen jól voltam, enyhe émelygés, aztán vettem Elevitet, mert olcsóbb...Ismét reggeltől estig tartó rosszullét jött...Így visszatértem a Femibionra, és minden ok.

19 hetes kismami vagyok, egy 2 éves és egy pocaklakó kisfiúval

ja, első terhességnél 19 kilót híztam, pedig nem zabáltam...most 3 kilónál tartok...nem fogyózok, eszem, amit megkívánok...

2011. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Az első 6 hétben Elevitet szedtem, de állandóan hánytam tőle így abbahagytam. Áttértem a Gravidára és sokkal jobban érzem magam! Még a vas tartalma is alacsonyabb, mint az Elevitnek, ami nem baj, mert ilyenkor amúgy is magas lesz a vasad. Szóval én teljes mértékben Gravida párti vagyok, bár a Femibiont még nem próbáltam :)
2011. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom,hogy ha nem akarsz nagyon nagy babát szülni,akkor ne Elevitet szedj!

Én Femibiont szedtem,de 3 hónap után az orvosom tanácsára váltottam a Ladyvit-re!

Az jobb a Femibionnál is!

2011. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 sumergo ***** válasza:

Kedves kérdező! Szerintem az orvosodat kérdezd, mert egyéni dolgok befolyásolják, h neked melyik az ideális! Lásd fentebb: jód, laktóz, stb.

Én Elevitet szedek, semmi bajom nincs tőle, igaz csak 2 naponta 1 szemet a 16. héttől, előtte naponta ettem.

Az egyik hozzászólónak: terhesség alatt nem a sok vas a jellemző, hanem a vashiány, és van, aki még terhesvitamin mellett külön vasat is kell szedjen. A túl sok vas terhesen meglehetősen ritka, én még ilyet nem is hallottam! (Terhességem előtt nekem is sok vasam volt, mindig 20 felett, most Elevittel is 13 körül van.)


26+2 hkm

2011. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Femibion a legjobb...
2011. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én pajzsmirigyes vagyok,csak Elevitet szedhetek a jód miatt!Különben a Hipp Natalt szedném,mert azt könnyebb lenyelni,és állítólag koncentráltabb!

32hkm

2011. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Mezeine ***** válasza:
Az utolsó hozzá szólónak. Ez nem igaz teljesen. Én születésemtől kezdve pajzsmirigy beteg vagyok. És én Femibiont szedek. Az eredményeim mind kiválóak. Meg is kérdezték tőlem, hogy biztos terhes vagyok? Mert annyira jó a vérképem, hogy egy nem terhes is boldog lehetne. A pajzsmirigyem tökéletesen beállt, már nincs is szükségem arra, hogy orvos megnézzen a szülésig. Amúgy terhességben kell a jódot szedni a pajzsmirigy betegeknek is. Ha nem vagy terhes akkor nem szabad.
2011. aug. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Mezeine ***** válasza:
Ja 35. hétben vagyok.
2011. aug. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!