Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel csökkenthetem a hízás...

Mivel csökkenthetem a hízás mértékét?

Figyelt kérdés

24hetes vagyok. Az elmúlt három hétben 4kilót híztam, érzem is magamon. Előtte normális volt a súlynövekedésem.

Hogyan állítsam össze a napi étrendem?

A védőnő nem túl segítőkész.


2009. ápr. 9. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A szénhidrátbevitelre figyelj. Én terhességi cukros voltam és diétáznom kellett: reggeli 30g, Tízórai20g, Ebéd55g, uzonna25g vacsora:45 g utóvacsóra20g

Az alábbi linken találsz recepteket hogy mibe mennyi van:

[link]

Terhességem alatt 7 kg hiztam a babának is jó volt és nem utolsó sorban nekem. Könnyen szültem és a közérzetem is jó volt miután a diétát elkezdtem. Üdv

2009. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2009. ápr. 9. 08:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tarts drasztikus diétát,csak jobban figyelj oda,én is azt teszem,mert sokat hiztam. Pl. én nem eszem kenyeret,vagy ha igen akkor is keveset és reggelihez. Akkor vettem édesitöszert és cukor helyett azt használom,nem eszek édességeket sem,sok husi salátákkal,levesek,gyümölcsök,zöldségek...és még a legfontosabb,hogy mindent csak mértékkel. Hidd el igy is el fogod érni az ideális súlygyarapodást anélkül hogy számolgatnád a grammokat. A cukrod rendben van?
2009. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a cukorral minden rendben eddig.

Köszönöm a választ.

2009. ápr. 10. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!