Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Isztok kávét a terhesség...

Isztok kávét a terhesség alatt? Aki ivott, mennyire lett aktív a babája?

Figyelt kérdés
Én a lányomnál nem ittam, de most nem bírom ki, muszáj innnom.
2009. ápr. 9. 09:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én néha-néha ittam.Változó,h milyen hatással volt.Ha kicsit erősebbre sikerült a szokásosnál,akkor alaposan bepörgött tőle a pocaklakó,de általában igyekeztem gyengébbeket inni.
2009. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia! én nem szeretem a rendes kávét,de néha iszom 3in1-ben kávét. Nem lesz tőle semmi bajod. Én úgy tudom napi egy kávé nem ártalmas, persze gyengébre főzd vagy sok tejjel idd.
2009. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia. Én is nagyon ritkán iszok kávét de csak 3in1-bent mert én sem szeretem a lefőzöttet. Vagy van a Ricoré ami csökkentett koffeintartalmú! Én pl ennek iszom néha a 3in1-benjét.:)


De elvileg napi 1 megengedett, de ne túl erősre főzd.

2009. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Eleinte én is 3in1-t ittam, azután rájöttem, hogy tök mindegy milyen a koffeintartalma, csak az íze miatt iszom. Úgyhogy én vettem biokávét, ami tulajdonképpen a régi macikávé csak bio cuccból. Amikor megkívánom, akkor iszom.

Viszont az első terhességem alatt napi egy 3in1-t ittam, akkor az esett jól.

2009. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
en a kave izet szeretem nagyon, nem azt hogy feldob. talaltam koffeinmentest, es azt ittam a terhessegem alatt.
2009. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvos írt fel napi egy feketét, mert nagyon alacsony a vérnyomásom, és ez jobb mint a gyógyszer.

Na, hát a fiam annyira lett aktív, hogy képes lenne állva elaludni, és inkább éhen hal, mint hogy megtegye a hűtőig a 8m-es utat. Ha 5-kor csörög az órája, akkor a 9-es vonattal megy el.

2009. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
..folyt.: ja a lánynál nem ittam, az meg beugrik suli előtt 3 km-re az ellenkező irányba hogy pacsizzon a spamjaival.Teljes sminkben, és 11 előtt nem fekszik le.
2009. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a terhességem elején nagyon undorodtam a kávétól, pedig nagyon hiányzott már! (Imádom a kávét.)

Amióta elmúlt a hányingeres időszak, újból iszom. Általában valamilyen 2in1 instant kávét, de néha főzött kávét fogyasztok. Szerintem mértékkel fogyasztva és nem túl erősre elkészítve, napi 1-2 csésze simán belefér.

Az én babámra nincs különösebb hatással, most a 31. hétben vagyok. Valamikor felébred, ha kávét iszom, valamikor semmi reakció. Úgyhogy szerintem a kávé fogyasztás nálam nem befolyásol semmit sem.

2009. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia,

Én most is iszom, ha nem innám olyan fejfájásom lenne, nagyon rég óta kávézok függő vagyok.

Kevesebbet és gyengébbet iszok, de iszok. Néha csak instantot, sok tejjel, néha erős főzöttet, sok tejjel, és kevesebbet. Picur bent a pocakban ennek ellenére sem nem aktív sem nem lusta, jól van:D

Amúgy napi egy kis csésze nem árt, elég sok helyen olvastam.

2009. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Terhesen is ittam napi 1-2 tejeskávét, és mióta megszületett 4 hónapja a babám, azóta is.

Nem vettem észre rajta semmi változást a kávétól.

2009. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!